Stamboom Janneke Smids » Everdina Johanna Elands

Persoonlijke gegevens Everdina Johanna Elands 


Gezin van Everdina Johanna Elands

Zij is getrouwd met Budde Gabes van der Zee.

Zij zijn getrouwd op 15 februari 1940 te Renkum, Renkum, Gelderland, Nederland.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Everdina Johanna Elands?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Everdina Johanna Elands

Everdina Johanna Elands

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 0207A_7884-01 Renkum, Huwelijken

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 februari 1940 lag tussen -5,8 °C en -1,3 °C en was gemiddeld -3,9 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 10 mei » De gezant van Duitsland Julius Graf von Zech-Burkersroda reikt om 6:00 's ochtends de verklaring van bezetting uit aan de minister van Buitenlandse Zaken Eelco van Kleffens. Hiermee vervalt de Nederlandse neutraliteit en wordt het leger in stelling gebracht. België wordt onaangekondigd aangevallen, het begin van de achttiendaagse veldtocht.
    • 13 mei » Winston Churchill houdt zijn "Bloed, zwoegen, tranen en zweet" speech in het Engelse Lagerhuis.
    • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitsland bezet Brussel.
    • 27 juli » Bugs Bunny maakt zijn entree in de cartoon A Wild Hare
    • 29 november » De Duitse Luftwaffe bombardeert Liverpool.
    • 7 december » Diergaarde Blijdorp in Rotterdam wordt officieel geopend.

Over de familienaam Elands

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Elands.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Elands.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Elands (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Janneke Smids, "Stamboom Janneke Smids", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alma/I65806.php : benaderd 29 januari 2026), "Everdina Johanna Elands".