Stamboom Janneke Smids » Anneke Luitzens Booi (1933-2018)

Persoonlijke gegevens Anneke Luitzens Booi 


Gezin van Anneke Luitzens Booi

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 22 april 1958, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anneke Luitzens Booi?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anneke Luitzens Booi

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anneke Luitzens Booi


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 juli 1933 lag tussen 8,2 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 27 maart » Uitvinding van polyethyleen door Reginald Gobson en Eric Fawcett.
    • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
    • 14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
    • 7 augustus » Begin van de Genocide van Simele. Het Irakese leger vernietigt, onder toezicht van de Britten, tientallen Assyrische dorpen en vermoordt daarbij duizenden Assyriërs.
    • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
    • 10 september » Plechtige opening van de Sint-Annatunnel, een voetgangerstunnel onder de Schelde in Antwerpen door burgemeester Camille Huysmans.
  • De temperatuur op 22 april 1958 lag tussen 5,7 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 6,7 uur zonneschijn (47%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Nasser wordt president van de Verenigde Arabische Republiek.
    • 18 maart » Het Atomium in Brussel wordt voltooid. De enorme uitvergroting van een ijzerkristal moest dienen als de blikvanger op de wereldtentoonstelling (Expo 58) van dat jaar.
    • 2 augustus » Zeezender Radio Mercur begint met haar officiële programma's.
    • 31 augustus » Zeezender Skånes Radio Mercur begint met haar programma.
    • 2 november » Bij wedstrijden in Los Angeles verbetert de Amerikaanse atleet Harold Connolly zijn eigen wereldrecord kogelslingeren, van 68,54 naar 68,68 meter.
    • 9 december » Oprichting van de John Birch Society.
  • De temperatuur op 29 januari 2018 lag tussen 4,6 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 5,2 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Neil Diamond maakt bekend dat hij met optreden stopt omdat bij hem de ziekte van Parkinson is geconstateerd.
    • 7 maart » Stef Blok is beëdigd als minister van Buitenlandse Zaken, hij volgt Halbe Zijlstra op.
    • 15 april » PSV wordt voor de 24e keer landskampioen. Ajax werd met 3-0 verslagen en zo werd het puntenverschil te groot.
    • 22 april » Feyenoord wint voor de 13e maal de KNVB beker door in de finale AZ te verslaan. Het is de 100e KNVB Beker, daarom is die deze keer van goud.
    • 3 juni » Michael van Gerwen en Raymond van Barneveld hebben, voor de 3e keer, samen de World Cup of Darts gewonnen. Het Nederlandse duo was in Frankfurt in de finale te sterk voor Schotland: 3-1.
    • 19 juni » Beyoncé en Jay-Z treden twee avonden op in een uitverkocht Amsterdam Arena.
  • De temperatuur op 5 februari 2018 lag tussen -2,1 °C en 3,4 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (18%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Leeuwarden en Valletta (Malta) zijn dit jaar Culturele hoofdstad van Europa.
    • 23 maart » In Frankrijk komen vier personen om bij een gijzelingsactie. De politiefunctionaris Arnaud Beltrame overleed een dag later na zijn heldendaad om de plek van de gegijzelden in te nemen.
    • 29 maart » The Passion 2018 vindt plaats in Amsterdam-Zuidoost, het is onderdeel van de viering rond het 50-jarig jubileum van het Amsterdamse stadsdeel. Er stonden ongeveer 11.000 mensen op dit grote veld en er keken 3.151.000 mensen naar de live-uitzending.
    • 15 april » PSV wordt voor de 24e keer landskampioen. Ajax werd met 3-0 verslagen en zo werd het puntenverschil te groot.
    • 27 april » De leiders van Zuid- en Noord-Korea, Moon Jae-in en Kim Jong-un, ontmoeten elkaar in de gedemilitariseerde zone en zeggen te streven naar een vredesverdrag.
    • 7 juli » Attractiepark Toverland in het Nederlandse Sevenum opent twee nieuwe themagebieden tezamen met de attracties Fēnix en Merlin's Quest.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Booi

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Booi.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Booi.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Booi (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Janneke Smids, "Stamboom Janneke Smids", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alma/I43643.php : benaderd 25 januari 2026), "Anneke Luitzens Booi (1933-2018)".