De temperatuur op 7 september 1952 lag tussen 4,2 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
17 februari » Kees Broekman wint de eerste Nederlandse medaille tijdens Olympische Winterspelen.
4 juni » Juan Perón wordt voor de tweede keer president van Argentinië.
21 juni » In het Mathematisch Centrum Amsterdam wordt de ARRA I, de eerste in Nederland gebouwde computer, in gebruik genomen.
14 juli » De Hongaarse atleet József Csermák wint de gouden medaille op het onderdeel kogelslingeren bij de Olympische Spelen in Helsinki en zet het wereldrecord op 60,34 meter.
11 november » De Bulgaarse rooms-katholieke bisschop Eugen Bossilkov (51) van Nicopolis en de priesters Kamen Vitchev (59), Pavel Djidjov (33), en Josaphat Chichov (68) worden gefusilleerd in een gevangenis in Sofia. Zij zijn in 1998 en 2002 zalig verklaard.
26 december » De oorlogsmisdadigers Herbertus Bikker, Sander Borgers, Klaas Carel Faber, Jacob de Jonge, Willem van der Neut, Willem Polak en Antoine Touseul ontsnappen uit de Koepelgevangenis in Breda.
Dag van overlijden 26 april 2007
De temperatuur op 26 april 2007 lag tussen 11,6 °C en 25,6 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (62%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
28 januari » Roger Federer wint de Australian Open door in de finale de Chileen Fernando González te verslaan met 7-6 6-4 6-4. Het was voor de Zwitser zijn 10e Grand Slam-titel.
12 maart » Inge de Bruijn stopt met wedstrijdzwemmen.
11 april » De Duitse wielrenner Marcus Burghardt wint de wielerklassieker Gent-Wevelgem.
7 juli » Op 07-07-07 slaagt de Haagse rockgroep "Seven" er in om op zeven verschillende podia steeds zeven nummers te spelen, en komt daarmee in het Guinness Book of Records.
30 juli » In de Efteling vindt een ongeval plaats met de attractie Python. Een vastgelopen trein begon tijdens de evacuatie plotseling te rijden.
17 augustus » Laatste uitzending van omroep Tien.
Dag van begraven 1 mei 2007
De temperatuur op 1 mei 2007 lag tussen 9,0 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 13,8 uur zonneschijn (93%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Janneke Smids, "Stamboom Janneke Smids", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alma/I22529.php : benaderd 14 maart 2026), "Abraham "Bram" Mozes (1952-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.