Stamboom Janneke Smids » Froukje Sikkes de Jong

Persoonlijke gegevens Froukje Sikkes de Jong 


    Gezin van Froukje Sikkes de Jong

    Zij is getrouwd met Leendert Jentjes Algera.

    Zij zijn getrouwd op 12 juli 1933 te Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Froukje Sikkes de Jong?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Froukje Sikkes de Jong

    Froukje Sikkes de Jong
    ????-

    1933

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 juli 1933 lag tussen 12,6 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 4,0 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
      • 28 februari » Met de Rijksdagbrandverordening komt er een eind aan vele vrijheden in het Duitse Rijk.
      • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
      • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
      • 14 maart » René Felber, Zwitsers politicus
      • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.

    Over de familienaam De Jong

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jong.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jong.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jong (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Janneke Smids, "Stamboom Janneke Smids", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alma/I17516.php : benaderd 24 januari 2026), "Froukje Sikkes de Jong".