Zij is getrouwd met Hendrik Gerritsz van Alkemade.
Zij zijn getrouwd rond 1485.
Kind(eren):
Jonkvrouw. Het wapen van haar geslacht is: In blauw een gouden punt uitgaande van den linker beneden hoek (bron: W.C.H. Machen: De hofstede Oud-Endepoel of Clays Magnus soens Woninghe in het Ambacht van Warmond in Rijnland, Tijdschrift voor sociale genealogie en streekgeschiedenis voor Leiden en omsteken. blz.865-872).
In Delforterie "Rijnland" 4, pag.112 is genoemd een testament van Clara Gerrit Buytenwechsdr 15.
Zij lag herhaaldelijk in conflict met haar schoonzoon Mr Gerrit van de Laan, die wel beschouwd moet worden als een bijzonder lastig heerschap en querulant persoon die vele malen tegen familieleden en anderen procedeerde voor het Hof van Holland (Thierry/Kort NL 86 (1969) k.330.
15 april 1525: akte van afstand door Clara Heynrix weduwe van Alckemade, ten behoeve van haar kinderen van de lijftocht van de leengoederen haar door haar man vermaakt (bron: RAL 518 soc.zorg 2.6.2432a).
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Clara Gerritsdr Buytewech | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
± 1485 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Hendrik Gerritsz van Alkemade | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.