Stamboom Alkemade » Mr Cornelis Claesz van Lodesteyn (± 1555-????)

Persoonlijke gegevens Mr Cornelis Claesz van Lodesteyn 


Gezin van Mr Cornelis Claesz van Lodesteyn


Notities over Mr Cornelis Claesz van Lodesteyn

(Bron: RAL 0506-60 akte 171 scan 180-183). e

Op 4 okt 1596 compareert Mr Cornelis van Lodensteijn, geboortich van Leijden, residerende binnen Rijnsburch, wesende gesont van lichaam etc., bespreekt Janneke Cornelisdr, nu ter tijt jongwijff (dienstbode) van Joncvrouwe Catharijna van Lodensteijn, sijn suster, een losrente van 25 Car. guldens en meer, bespreekt de Armen van het Ste Catharijnen Gasthuijs, De armen Huijssittenden, de Arme Weeskinderen, alle tsamen binnen Leijden, bespreekt de kinderen van Huijch van Alckemade Jansz (#9820) tot Leijden tsamen eens 50 Car. guldens, bespreekt Erckenraedt Claesdr van Lodensteijn, sijn suster, of haer kindt of kinderen bij haer afflincheijt een legaat een losrente van 25 Car. guldens, onder voorwaarden, bespreekt en prelegateert aan Catharijna van Lodensteijn sijn huijs ende erve ende thoornboomgaert wat hij thans bewoont tot Rijnsburch, legateert aan Catharijna van Lodensteijn, sijn suster, noch een losrente van 100 car. guldens, de pachte en de vruchten van 22 mergens lants te Voorhout, en maakt tot universele erfgenaem Jan van Lodensteijn Claesz, zijn broeder, ende Joncvrouwe Catharijna van Lodensteijn, zijn suster, met ieder de gerechte helfte van de overige goederen, akten, gemunt en ongemunt gelt etc., waarbij het vooroverlijden van hen zonder kinderen het geheel wordt gelegateert aan de Armen van het Ste Catharijne Gasthuijs, de Armen Huijssittenden en de Armen Weeskinderen voorn. (bron: RAL 0506-60 akte 168 scan 177). e

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mr Cornelis Claesz van Lodesteyn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mr Cornelis Claesz van Lodesteyn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Mr Cornelis Claesz van Lodesteyn

Mr Cornelis Claesz van Lodesteyn
± 1555-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Lodesteyn


    De publicatie Stamboom Alkemade is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Emiel Alkemade, "Stamboom Alkemade", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alkemade/I25698.php : benaderd 25 februari 2026), "Mr Cornelis Claesz van Lodesteyn (± 1555-????)".