Stamboom Alkemade » Agatha Cornelis Dedel (± 1613-????)

Persoonlijke gegevens Agatha Cornelis Dedel 


Gezin van Agatha Cornelis Dedel

(1) Zij is getrouwd met Jan Woutersz van Camphuijsen.

Zij zijn op 10 mei 1638 te Leiden in ondertrouw gegaan.Bron 1

Zij zijn getrouwd mei 1638 te Leiden.


(2) Zij is getrouwd met Dirck Jansz van Leeuwen.

Zij zijn op 4 februari 1650 te Leiden in ondertrouw gegaan.Bron 2

Zij zijn op 4 februari 1650 te Leiderdorp in ondertrouw gegaan.Bron 3

Zij zijn getrouwd februari 1650 te Leiderdorp.Bron 3


(3) Zij is getrouwd met Claes Joostensz van de Kiewit.

Zij zijn op 12 januari 1674 te Leiden in ondertrouw gegaan.Bron 4

Zij zijn getrouwd februari 1674 te Leiden.


Notities over Agatha Cornelis Dedel

"Aechgen".

In 1634 te Leiden vermeld: Cornelis Willemsz Thijbault, met Ingetgen Cornelis, Maritgen Cornelis ende Aechgen Cornelis, sijn drie dochters. (bron: Teun van der Vorm in OV, jrg 77, 2022, pag. 449, nr 33-36). p

Bij ondertrouw (1) te Leiden op 10 mei 1638: Jan Woutersz van Camphuysen, wonende Oude Rijn, mr chirurgijn, met Aechgen Cornelisdr Dedel, wonende op de Nieuwe Rijn, met als getuigen: voor de bruidegom: Wouter Jacobs van Camphuysen, vader, wonende op de Nieuwe Rijn en voor de bruid: Yfgen Adriaensdr van der Werff, moeder wonende op de Nieuwe Rijn (bron RAL DTB Leiden 1004, 199, fol. C-091).

Bij ondertrouw (2) te Leiden op 4 feb 1650: Dirck Jansz van Leeuwen, wonende op de Langebrugge, weduwnaar van Meyngies Dircxs, met Agata Cornelisdr Dedel, wonende te Leyderdorp, weduwe van Mr Johan Camphuysen. Bruid niet gecompareerd, attestatie overgebracht. Eerder huwelijk bruidegom ca 1644. (bron: RAL DTB Leiden 1004, 14, fol. O-139v).
Bij ondertrouw te Leiderdorp op 4 feb 1650: Dirck Janssen van Leeuwen, weduwnaar van Mensge Dircx, met Agatha Cornelis Dedel, weduwe van Mr Jan van Camphuijsen. En hier getrout.

Bij ondertrouw (3) te Leiden op 12 jan 1674: Claes Joosten van de Kiewiet, wonende te Warmont, weduwnaar van Leentge Meester Klaes, met Aechge Cornelis Dedell, wonende in de Veldesteech, weduwe van Dirck Jansz van Leeuwen, met als getuigen: voor de bruidegom: Pieter Pietersz van Klaveren, bekende, wonende op de Middelstegraft en voor de bruid: Katharina Andries en Angnietge Pieters, beiden bekenden en wonende Over 't Gerecht (bron: RAL DTB Leiden 1004, 21, fol. W-048).
Leentge Meester Klaes is vermoedelijk de Lijntge Reijers van Medendorp, geboortig van Leijderdorp, die op 9 apr 1655 te Soeterwoude huwde met meester Claes Hendricksen van der Burgh, wonende te Leijderdorp (bron: RAL DTB Leiderdorp 0800, 1474, fol. 142v) .

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Agatha Cornelis Dedel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Agatha Cornelis Dedel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Agatha Cornelis Dedel

Agatha Cornelis Dedel
± 1613-????

(1) 1638
(2) 1650
(3) 1674

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. RAL DTB Leiden 1004, 199, fol. C-091
      RAL DTB Leiden 1004, 199, fol. C-091
    2. RAL DTB Leiden 1004, 14, fol. O-139v
      RAL DTB Leiden 1004, 14, fol. O-139v
    3. RAL DTB Leiderdorp, 0800, 1474, fol. 124v
      RAL DTB Leiderdorp, 0800, 1474, fol. 124v
    4. RAL DTB Leiden 1004, 21, fol. W-048
      RAL DTB Leiden 1004, 21, fol. W-048

    Over de familienaam Dedel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dedel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dedel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dedel (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Alkemade is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Emiel Alkemade, "Stamboom Alkemade", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alkemade/I20120.php : benaderd 20 februari 2026), "Agatha Cornelis Dedel (± 1613-????)".