Stamboom Alkemade » Agatha Beentjes (1899-1987)

Persoonlijke gegevens Agatha Beentjes 


Gezin van Agatha Beentjes

(1) Zij is getrouwd met Wilhelmus Adrianus Joseph Alkemade.

Zij zijn getrouwd op 2 september 1925 te 's-Gravenhage (NL), zij was toen 26 jaar oud.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 2 september 1925 te 's-Gravenhage (NL), zij was toen 26 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 29 maart 1940 te 's-Gravenhage (NL).


(2) Zij is getrouwd met Cornelis Grootveld.

Zij zijn getrouwd op 5 februari 1941 te 's-Gravenhage, zij was toen 41 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 6 december 1945 te 'sGravenhage.


(3) Zij is getrouwd met Christiaan Alexander Marinus Wruck.

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1947 te 's-Gravenhage, zij was toen 48 jaar oud.


Notities over Agatha Beentjes

Ze hadden geen kinderen.
Agatha huwde (2) 's-Gravenhage 5 feb 1941 (scheidde 6 dec 1945): Cornelis Grootveld (1899-1987) en huwde (3) 's-Gravenhage 8 aug 1947: Christiaan Alexander Marinus Wruck en woonde met hem en zijn gezin in Soerabaja.(NOI).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Agatha Beentjes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Agatha Beentjes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Agatha Beentjes


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Tunen, Maria van (Geneanet)
      Tunen, Maria van (Geneanet)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 maart 1899 lag rond de 4,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
      • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
      • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
      • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
      • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
      • 4 december » In Madison Square Garden in New York wordt de eerste officiële zesdaagse-wielerwedstrijd verreden
    • De temperatuur op 8 augustus 1947 lag tussen 10,2 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Pruisen (Duitsland) door de geallieerden ontbonden.
      • 14 maart » Peter Skellern, Engels singer-songwriter († 2017)
      • 8 juli » Volgens een persbericht van de Amerikaans luchtmacht is in Roswell in New Mexico een vliegende schotel geland.
      • 14 oktober » De Amerikaanse piloot Chuck Yeager doorbreekt in een Bell X-1 als eerste de geluidsbarrière.
      • 20 oktober » De Commissie voor on-Amerikaanse activiteiten (House Committee on Un-American Activities) begint met haar activiteiten.
      • 20 november » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk treedt in het huwelijk met Philip Mountbatten.
    • De temperatuur op 6 september 1987 lag tussen 12,9 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
      • 29 januari » De later met een Gouden Kalf bekroonde film Vroeger is dood van regisseur Ine Schenkkan gaat in première.
      • 22 februari » Na bijna twee weken te zijn ontvoerd, wordt de tienjarige miljonairsdochter Valérie Albada Jelgersma door de politie bevrijd.
      • 13 mei » AFC Ajax wint de Europa Cup II door in de finale te winnen van Lokomotiv Leipzig met 1-0, door een doelpunt van Marco van Basten.
      • 4 juli » In Tokyo Disneyland opent Big Thunder Mountain Railroad.
      • 11 juli » VN-secretaris-generaal Perez de Cuéllar wijst de Joegoslavische baby Matej Gaspar aan als vijf miljardste aardbewoner.
      • 19 oktober » Beurscrisis, bekend onder de naam Zwarte maandag.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1894 » Josep Maria de Sagarra i de Castellarnau, Catalaans dichter, romanschrijver, dramaturg, journalist en vertaler († 1961)
    • 1897 » Song Meiling, Chinees echtgenote van politicus Chiang Kai-shek († 2003)
    • 1898 » Misao Okawa, Japans honderdplusser, de oudste erkende levende mens ter wereld († 2015)
    • 1898 » Zhou Enlai, Chinees premier († 1976)
    • 1899 » Jozef Cleymans, Belgisch priester († 1938)
    • 1903 » Janus Braspennincx, Nederlands wielrenner († 1977)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Beentjes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beentjes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beentjes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beentjes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Alkemade is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Emiel Alkemade, "Stamboom Alkemade", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alkemade/I1874.php : benaderd 25 februari 2026), "Agatha Beentjes (1899-1987)".