Stamboom Alkemade » Eva Andries Veer (1648-????)

Persoonlijke gegevens Eva Andries Veer 


Gezin van Eva Andries Veer

(1) Zij is getrouwd met Andries Rippertsz van Groenendijck.

Zij zijn op 14 januari 1669 te Leiden in ondertrouw gegaan.Bron 1

Zij zijn getrouwd februari 1669 te Leiden, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Harmen Brant.

Zij zijn op 30 september 1695 te Leiden in ondertrouw gegaan.Bron 2

Zij zijn op 1 oktober 1695 te Amsterdam in ondertrouw gegaan.Bron 3

Zij zijn getrouwd oktober 1695 te Leiden, zij was toen 47 jaar oud.


(3) Zij is getrouwd met Pieter Pietersz Baelde.

Zij zijn op 9 maart 1702 te Amsterdam in ondertrouw gegaan.Bron 4


Notities over Eva Andries Veer

Bij NH doop te Leiden in de Pieterskerk 1648: Eva, dochter van Andries Marinusz Veer met als getuigen: Nicolaes Fellinger en Elizabeth Marinusdr Veer.
Bij ondertrouw te Leiden 1669: Eva Veer, geboortig van Leyden, wonende op het Raepenburch, met als getuige voor de bruid: Eva Mostert, moeder, wonende op het Raepenburch.
Bij ondertrouw te Leiden 1695: Eva Veer, weduwe van Andries van Groenendijck, wonende Bredestraet, met als getuige voor de bruid: Hester de la Court (#18171), schoonzuster, gehuwd met mr Johan van Groenendijck, secretaris van Leiden, wonende op het Rapenburgh.
Bij ondertrouw te Amsterdam op 1 okt 1695: Eva Veer, weduwe van Andries (van) Groenendijck (bron: GA Adam DTB 524, p.427).
Bij ondertrouw te Amsterdam 9 mrt 1702: Eva Veer, weduwe van Harmen Brant (bron: GA Adam DTB 534, p.83).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eva Andries Veer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eva Andries Veer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eva Andries Veer

Lenaert Mostaert
± 1585-> 1643
Catharyna Meurs
± 1590-> 1650
Andries Marinusz Veer
± 1615-< 1666
Eva Lenaerts Mostaert
± 1617-> 1669

Eva Andries Veer
1648-????

(1) 1669
(2) 1695

Harmen Brant
± 1650-± 1700

(3) 

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. RAL DTB Leiden NH Ondertrouw (1575-1795), fol. T - 119v
      RAL DTB Leiden NH Ondertrouw (1575-1795), fol. T - 119v
    2. DTB Leiden NH Ondertrouw (1575-1795) fol. BB - 109
      DTB Leiden NH Ondertrouw (1575-1795) fol. BB - 109
    3. GA Adam DTB 524, p.427
      GA Adam DTB 524, p.427
    4. GA Adam DTB 534, p.83
      GA Adam DTB 534, p.83

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Willem II (Huis van Oranje) was van 1647 tot 1650 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1648: Bron: Wikipedia
      • 30 januari » De tekst van het verdrag van de Vrede van Münster wordt vastgesteld, en ter ondertekening naar Den Haag en Madrid gestuurd.
      • 23 maart » Frankrijk en de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden tekenen het Verdrag van Concordia waarin de deling van het eiland Sint Maarten geregeld wordt.
      • 15 mei » Vrede van Münster.
      • 28 oktober » Eerstesteenlegging van het Stadhuis van Amsterdam.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Veer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Alkemade is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Emiel Alkemade, "Stamboom Alkemade", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alkemade/I18124.php : benaderd 28 februari 2026), "Eva Andries Veer (1648-????)".