Stamboom Alkemade » Trijn Dircksdr (± 1540-> 1605)

Persoonlijke gegevens Trijn Dircksdr 

  • Zij is geboren rond 1540.
  • Zij is overleden na 1605 in Leiden.

Gezin van Trijn Dircksdr

Zij is getrouwd met Jacob Jacobsz van Alckemade.

Zij zijn getrouwd rond 1570 te Leiden.


Notities over Trijn Dircksdr

Genoemd in een attestatie van Trijn Dircxdr, huysvrouw van "Jacop Jacopsz van Alckemade", op 25 maart 1588 verleden te Leiden bij notaris Willem (Claesz) van Oudevliet (bron: RAL Leiden 0506-53, fol. 055v). zie: doc. N3396 en de transcriptie in het tekstbestand 3397.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijn Dircksdr?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Dircksdr

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dircksdr.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dircksdr.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dircksdr (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Alkemade is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Emiel Alkemade, "Stamboom Alkemade", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alkemade/I16799.php : benaderd 17 maart 2026), "Trijn Dircksdr (± 1540-> 1605)".