Stamboom Alkemade » Pieter Pietersz van Peene de jonge (± 1592-> 1646)

Persoonlijke gegevens Pieter Pietersz van Peene de jonge 


Gezin van Pieter Pietersz van Peene de jonge

Hij is getrouwd met Agneta Hans Pels.

Zij zijn op 2 december 1617 te Leiden (NL) in ondertrouw gegaan.Bron 1

Zij zijn getrouwd december 1617 te Leiden (NL).


Kind(eren):

  1. Marya Pieters van Peene  ± 1620-> 1663 


Notities over Pieter Pietersz van Peene de jonge

Wolcoper (1628).
Op 24 maart 1616 te Leiden was Pieter van Pene, als schoonbroer, getuige voor de bruidegom bij de ondertrouw van Jan Hoijmont (#15952), als weduwnaar van zijn zus Maycken van Peene, met Jenneken van den Castele.
Bij ondertrouw te Leiden 1617: Pieter van Peene, geboortig van Leyden. Geen getuigen vermeld. Attestatie overgeleverd.
Op 18 aug 1628 compareerde Pieter van Pene de Jonge, wolcoper, bij een transport over capitaele losrente etc. Met handtekening (bron: RAL 0506, 314, acte 146, scan 376-68).

Was in 1646 nog te Leiden getuige bij de doop van kleinkind Elisabeth Pieters van Peene (#18536).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Pietersz van Peene de jonge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Pietersz van Peene de jonge

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Pietersz van Peene de jonge

Dirck van Peene
± 1535-> 1609
Josyntge van Peene
± 1540-????
Anna Baillyt
± 1560-????

Pieter Pietersz van Peene de jonge
± 1592-> 1646

1617

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. RAL DTB Leiden NH Ondertrouw (1575-1795), fol. H - 203v
      RAL DTB Leiden NH Ondertrouw (1575-1795), fol. H - 203v

    Over de familienaam De jonge

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De jonge.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De jonge.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De jonge (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Alkemade is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Emiel Alkemade, "Stamboom Alkemade", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alkemade/I15932.php : benaderd 28 februari 2026), "Pieter Pietersz van Peene de jonge (± 1592-> 1646)".