Stamboom Alkemade » Annetgen Jans van Ael (± 1600-????)

Persoonlijke gegevens Annetgen Jans van Ael 


Gezin van Annetgen Jans van Ael

(1) Zij is getrouwd met Symon Claesz van Dorp.

Zij zijn op 9 april 1621 te Leiden (NL) in ondertrouw gegaan.Bron 1

Zij zijn getrouwd april 1621 te Leiden (NL).


Kind(eren):

  1. Claes Symonsz van Dorp  1625-> 1652
  2. Gerrit Symonsz van Dorp  ± 1627-????


(2) Zij is getrouwd met Lodewijk Cornelisz van der Burch.

Zij zijn op 2 september 1637 te Leiden in ondertrouw gegaan.Bron 2

Zij zijn getrouwd september 1637 te Leiden.


Notities over Annetgen Jans van Ael

Bij ondertrouw te Leiden op 2 september 1637: Lodewijk, weduwnaar van Annetje Davidsdr van Kerchem, wonende in het Levendael, schipper, met als getuigen voor de bruidegom: Adam Cornelisz van der Burch, broer, wonende Uytterstegraft, met Annetgen Jansdr van Ael, weduwe van Simon Claesz van Dorp, wonende op de Langebrugge met als getuige voor de bruid: Heyltgen Jansdr van Ael, zuster wonende op de Langebrugge. (bron: RAL DTB Leiden NH Ondertrouw (1575-1795), fol. L-331v).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Annetgen Jans van Ael?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Annetgen Jans van Ael

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Annetgen Jans van Ael

Jan van Ael
± 1570-????

Annetgen Jans van Ael
± 1600-????

(1) 1621

Symon Claesz van Dorp
± 1597-< 1637

(2) 1637

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. RAL DTB Leiden NH Ondertrouw (1575-1795), fol. I - 086
    RAL DTB Leiden NH Ondertrouw (1575-1795), fol. I - 086
  2. RAL DTB Leiden NH Ondertrouw (1575-1795), fol. L - 331v
    RAL DTB Leiden NH Ondertrouw (1575-1795), fol. L-331v

Over de familienaam Van Ael

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Ael.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Ael.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Ael (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Alkemade is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Emiel Alkemade, "Stamboom Alkemade", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alkemade/I14523.php : benaderd 21 februari 2026), "Annetgen Jans van Ael (± 1600-????)".