Stamboom Alkemade » Claesgen Claes van Dorp (± 1557-< 1587)

Persoonlijke gegevens Claesgen Claes van Dorp 


Gezin van Claesgen Claes van Dorp

Zij is getrouwd met Pieter Cornelisz de Haes.

Zij zijn op 23 november 1577 te Leiden (NL) in ondertrouw gegaan.Bron 1

Zij zijn getrouwd december 1577 te Leiden (NL).


Kind(eren):

  1. Aegje Pieters de Haes  1579-> 1635 
  2. Jannetje Pieters de Haes  ± 1583-1607 
  3. Claesgen Pieters de Haes  ± 1585-????


Notities over Claesgen Claes van Dorp

Bij ondertrouw te Leiden op 23 nov 1577: Pieter Cornelisz de Haes, met Claesgen Claesdr, van Leyden, met als getuigen: voor de bruidegom: vader en voor de bruid: vader (bron: RAL DTB Leiden NH Ondertrouw (1575-1795), 1004-1, blad A-059v).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Claesgen Claes van Dorp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Claesgen Claes van Dorp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Claesgen Claes van Dorp

NN NN
± 1510-????

Claesgen Claes van Dorp
± 1557-< 1587

1577

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. RAL DTB Leiden NH Ondertrouw (1575-1795) fol. A - 059v
      RAL DTB Leiden NH Ondertrouw (1575-1795) fol. A-059v

    Over de familienaam Van Dorp

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Dorp.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Dorp.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Dorp (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Alkemade is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Emiel Alkemade, "Stamboom Alkemade", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alkemade/I13792.php : benaderd 21 februari 2026), "Claesgen Claes van Dorp (± 1557-< 1587)".