Stamboom Alkemade » Wilhelmina Joanna Theresia Alkemade (1935-1996)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Joanna Theresia Alkemade 


Gezin van Wilhelmina Joanna Theresia Alkemade

Zij is getrouwd met Johannes Cornelis Anthonius Elshof.

Zij zijn getrouwd op 23 juli 1959 te Noordwijk, zij was toen 24 jaar oud.


Notities over Wilhelmina Joanna Theresia Alkemade

"Wil". Drs scheikunde. Lerares scheidkunde. Ze heeft twee dochters: Carolien Elshof (*23 jul 1961) en Dorothé Elshof (*8 sep 1962).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Joanna Theresia Alkemade?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Joanna Theresia Alkemade

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Joanna Theresia Alkemade


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 mei 1935 lag tussen -1,7 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 6,6 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
      • 11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
      • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
      • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
      • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
      • 28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
    • De temperatuur op 23 juli 1959 lag tussen 11,3 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 14,8 uur zonneschijn (93%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
      • 30 januari » De 3133 meter hoge Cerro Torre in Argentinië wordt door Cesare Maestri en Toni Egger voor de eerste maal beklommen.
      • 17 maart » De 14e dalai lama, Tenzin Gyatso, vlucht naar India. Hij steekt op 31 maart de grens over.
      • 31 maart » De 14e dalai lama, Tenzin Gyatso, steekt de grens over naar India en krijgt daar politiek asiel.
      • 4 mei » De Grammy Awards worden voor het eerst uitgereikt: Perry Como en Ella Fitzgerald winnen.
      • 1 juli » Willem Duys maakt zijn debuut als televisiepresentator.
      • 18 november » Peter Koelewijn brengt Kom van dat dak af uit.
    • De temperatuur op 21 mei 1996 lag tussen 4,2 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 13 maart » In Dunblane, Schotland gaat een gewapende man een school binnen, en doodt zestien kinderen, een lerares en zichzelf.
      • 4 april » In de Efteling wordt de attractie Villa Volta geopend.
      • 17 april » Levenslang voor Erik en Lyle Menendez uit Los Angeles, die hun welgestelde ouders hebben vermoord. Ter verdediging voerden ze aan dat hun misdaad werd ingegeven door jarenlang misbruik door hun ouders.
      • 6 augustus » Ramones geven hun laatste optreden in Los Angeles.
      • 7 november » NASA lanceert de Mars Global Surveyor.
      • 4 december » Lancering van de Mars Pathfinder, het ruimtetuig dat de eerste marsjeep veilig op de rode planeet neerzet.
    • De temperatuur op 25 mei 1996 lag tussen 10,7 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 11,6 mm neerslag gedurende 7,8 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (22%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 19 maart » Kettingbotsing op de A19 in Wervik
      • 28 april » Laatste wedstrijd in Ajax Stadion De Meer, tussen Ajax en Willem II. Eindstand 5-1 voor Ajax.
      • 28 augustus » Prins Charles en Prinses Diana scheiden.
      • 20 oktober » Witte mars in Brussel na de arrestatie van Marc Dutroux.
      • 1 november » Voetballer Roy Makaay maakt namens Vitesse drie doelpunten in tien minuten in het duel tegen Fortuna Sittard.
      • 13 december » Kofi Annan wordt gekozen als secretaris-generaal van de Verenigde Naties.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Alkemade

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Alkemade.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Alkemade.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Alkemade (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Alkemade is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Emiel Alkemade, "Stamboom Alkemade", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alkemade/I1075.php : benaderd 13 februari 2026), "Wilhelmina Joanna Theresia Alkemade (1935-1996)".