Stamboom Alblas » Cornelis Johannes de Visser (1839-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Johannes de Visser 

  • Hij is geboren in het jaar 1839 in De Mijl, Krabbe en Nadort, Zuid-Holland, Nederland.
  • Een kind van Pleun de Visser en Grietje Kramers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 mei 2008.

Gezin van Cornelis Johannes de Visser

Hij is getrouwd met Geertje Alleblas.

Zij zijn getrouwd op 22 november 1865 te Dordrecht, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Pleun de Visser  1866-????
  2. Herbert de Visser  1869-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Johannes de Visser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Johannes de Visser

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Johannes de Visser

Cornelis Johannes de Visser
1839-????

1865

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 november 1865 lag rond de 11,7 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 24 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 9 april » Met de overgave van generaal Robert E. Lee eindigt de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Onbevlekte Maria of Paters van Chavagnes door Paus Pius IX.
    • 21 juli » Op het marktplein in Springfield, Missouri schiet Wild Bill Hickok Dave Tutt neer in wat wordt gezien als het eerste westernduel.
    • 9 oktober » In de Amerikaanse staat Pennsylvania wordt gestart met de aanleg van de eerste oliepijplijn.
    • 23 december » België, Frankrijk, Italië en Zwitserland komen een Latijnse muntunie overeen.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.

Over de familienaam De Visser


De publicatie Stamboom Alblas is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kees Alblas, "Stamboom Alblas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alblas/I4253.php : benaderd 19 januari 2026), "Cornelis Johannes de Visser (1839-????)".