Stamboom Alblas » Jacobus van Konijnenburg (± 1916-2008)

Persoonlijke gegevens Jacobus van Konijnenburg 

  • Hij is geboren rond 1916.
  • Hij is overleden op 29 januari 2008.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 april 2010.

Gezin van Jacobus van Konijnenburg

Hij is getrouwd met Geertruida Alblas.

Zij zijn getrouwd op 12 oktober 1954.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus van Konijnenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus van Konijnenburg

Jacobus van Konijnenburg
± 1916-2008

1954

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 oktober 1954 lag tussen 5,9 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (17%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Doetinchem wordt profvoetbalclub De Graafschap opgericht.
    • 13 maart » Begin van de Slag bij Dien Bien Phu, die leidt tot de onafhankelijkheid van Indochina.
    • 15 juni » De UEFA (Union des Associations Européennes de Football) wordt opgericht in Bazel.
    • 27 juni » Operatie PBSUCCESS: Het leger, gesteund door de CIA, werpt de democratisch gekozen regering van Jacobo Arbenz Guzmán van Guatemala omver.
    • 11 oktober » Encycliek Ad Caeli Reginam van Paus Pius XII over Maria Koningin.
    • 16 december » Productie van de eerste, synthetische diamant, door Tracy Hall.
  • De temperatuur op 29 januari 2008 lag tussen 5,7 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 27 maart » Geert Wilders brengt zijn omstreden anti-Koranfilm Fitna uit op het internet.
    • 20 april » In België wordt Standard Luik voor het eerst in 25 jaar landskampioen voetbal.
    • 13 mei » Een hindoetempel wordt aangevallen door islamitische terroristen. 63 doden en 216 gewonden.
    • 5 juli » Onder de Menenpoort in Ieper, werd 80 jaar Last Post Association gevierd.
    • 11 september » Er ontstaat een grote brand in de Kanaaltunnel. Het duurt 16 uur om de brand te blussen. Pas na zes maanden is de tunnel weer helemaal open
    • 15 september » Eerste uitzending van het Spaanse satirische tv-programma Crackòvia.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 2007 » Dirk Bulkmans (50), Vlaams journalist
  • 2008 » Abu Laith al-Libi (41), Libisch Al Qaidaleider
  • 2008 » Jan van Herpen (87), Nederlands journalist, radiomaker en publicist
  • 2008 » Mugabe Were (39), Keniaans politicus
  • 2009 » Tabe Bas (81), Nederlands acteur, zanger en schaker
  • 2009 » Karl Gass (91), Oost-Duits filmdocumentairemaker

Over de familienaam Van Konijnenburg


De publicatie Stamboom Alblas is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kees Alblas, "Stamboom Alblas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alblas/I412.php : benaderd 20 januari 2026), "Jacobus van Konijnenburg (± 1916-2008)".