Stamboom Alblas » Jannie Alblas (1937-1978)

Persoonlijke gegevens Jannie Alblas 


Gezin van Jannie Alblas

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannie Alblas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannie Alblas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannie Alblas

Willem Alblas
1886-1978

Jannie Alblas
1937-1978


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 augustus 1937 lag tussen 11,7 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 8,4 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
      • 13 april » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Celebes in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Manado en de Apostolische Prefectuur Makassar.
      • 27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
      • 3 juni » De Engelse ex-koning Eduard VIII trouwt met zijn grote liefde Wallis Simpson. De verliefde koning mocht van de Engelse regering niet met haar trouwen omdat Wallis reeds gescheiden was en bovendien was zij Amerikaanse. De koning deed daarom eind 1936 afstand van de troon. Het echtpaar gaat vanaf dan verder leven als Hertog en Hertogin van Windsor in Frankrijk.
      • 14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
      • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
    • De temperatuur op 13 februari 1978 lag tussen -3,9 °C en 1,7 °C en was gemiddeld -1,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,2 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 10 mei » De Efteling opent de attractie Spookslot.
      • 23 mei » Een Tupolev Tu-144 van Aeroflot verongelukt tijdens een noodlanding. De drie bemanningsleden komen om het leven.
      • 7 juni » Het Nederlands voetbalelftal blijft in het tweede duel bij het WK voetbal 1978 in Argentinië steken op een 0-0 gelijkspel tegen Peru.
      • 21 juni » Het Nederlands voetbalelftal zet Italië met 2-1 opzij in de halve finaleronde van het WK voetbal 1978 in Argentinië.
      • 26 augustus » Albino Luciani wordt paus Johannes Paulus I.
      • 6 december » Spanje stemt in een referendum voor de nieuwe grondwet.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1935 » David Ruelle, Belgisch natuurkundige
    • 1935 » Jan Lenssens, Belgisch politicus († 2006)
    • 1935 » Ron Paul, Amerikaans politicus
    • 1936 » Miriam Colon, Puerto Ricaans/Amerikaans actrice († 2017)
    • 1936 » Carla Fracci, Italiaans danseres
    • 1939 » Fernando Poe jr., Filipijns acteur en presidentskandidaat († 2004)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Alblas

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Alblas.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Alblas.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Alblas (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Alblas is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kees Alblas, "Stamboom Alblas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alblas/I2299.php : benaderd 4 februari 2026), "Jannie Alblas (1937-1978)".