Stamboom Albert-Puts » Maria Agnes Hubertina Fonke (1900-1957)

Persoonlijke gegevens Maria Agnes Hubertina Fonke 


Gezin van Maria Agnes Hubertina Fonke

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Agnes Hubertina Fonke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Agnes Hubertina Fonke

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Agnes Hubertina Fonke

Maria Agnes Hubertina Fonke
1900-1957


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. bidprentje

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 augustus 1900 lag rond de 16,6 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
      • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
      • 15 april » In Parijs opent de Exposition Universelle, de grootste wereldtentoonstelling ooit in Europa, haar deuren. Vooral nieuwigheden zoals elektriciteit en film trekken veel belangstelling. De eerste Parijse metro is nog een blijvende herinnering aan deze grote tentoonstelling.
      • 14 mei » De Olympische Zomerspelen worden in Parijs geopend.
      • 19 september » Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
      • 9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
    • De temperatuur op 31 mei 1957 lag tussen 5,8 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (36%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 2 januari » De AOW (Algemene Ouderdomswet) gaat in Nederland in.
      • 20 maart » Éamon de Valera wordt voor de derde keer Taoiseach (premier van Ierland).
      • 9 mei » Paul-Henri Spaak wordt secretaris-generaal van de NAVO.
      • 27 juni » Orkaan Audrey maakt vijfhonderd slachtoffers in de Amerikaanse staten Louisiana en Texas.
      • 7 september » Laatste Jip en Janneke-verhaal verschijnt in Het Parool.
      • 31 oktober » De eerste Duitse kerncentrale wordt in gebruik genomen.
    • De temperatuur op 5 juni 1957 lag tussen 8,0 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (14%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Arthur Hoyer, Nederlands voetballer
      • 5 mei » Opening van het Estádio dos Barreiros in Funchal.
      • 5 juli » Introductie van de eerste Fiat 500, exact 50 jaar later gevolgd door de introductie van de nuevo 500
      • 12 juli » Dr. Leroy Burney legt voor het eerst verband tussen roken en longkanker.
      • 4 oktober » Lancering Spoetnik I; begin van de space race.
      • 14 oktober » In Valencia (Spanje) stroomt de rivier Turia over waardoor het oude centrum van de stad zwaar wordt getroffen. Als gevolg van deze ramp komen meer dan 400 personen om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Fonke

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fonke.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fonke.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fonke (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W.H.G. Cammaert, "Stamboom Albert-Puts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-albert-puts/I1690.php : benaderd 24 januari 2026), "Maria Agnes Hubertina Fonke (1900-1957)".