Stamboom Albert-Puts » Maria Dieters (1686-????)

Persoonlijke gegevens Maria Dieters 


Gezin van Maria Dieters

Zij is getrouwd met Joannes Cremers.

Zij zijn getrouwd op 4 november 1710 te Echt, zij was toen 23 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Maria Cremers  1715-1755
  2. Anna Cremers  1718-????
  3. Michael Cremers  1718-????
  4. Leonardus Cremers  1721-????
  5. Leonardus Cremers  1727-????
  6. Leonard Cremers  1729-????
  7. Michael Cremers  1733-????


Notities over Maria Dieters

Ook vermeld als Deeters, Diters en Deiters

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Dieters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Dieters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Dieters

Jacobus Dieters
± 1620-????
Gertrudis de Groot
± 1622-????
Aegidius Jeucken
± 1632-????
Maria Mertens
± 1634-????
Anna Jeucken
1659-????

Maria Dieters
1686-????

1710

Joannes Cremers
± 1686-????

Maria Cremers
1715-1755
Anna Cremers
1718-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. genver

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
      • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
      • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dieters

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dieters.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dieters.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dieters (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W.H.G. Cammaert, "Stamboom Albert-Puts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-albert-puts/I1434.php : benaderd 13 januari 2026), "Maria Dieters (1686-????)".