Stamboom Afens » Johannes Gelens (1912-)

Persoonlijke gegevens Johannes Gelens 


Gezin van Johannes Gelens

Hij is getrouwd met Adriana Johanna van Mourick.

Zij zijn getrouwd op 19 juli 1935 te Zevenbergen,Noord-Brabant,Nederland, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Notities over Johannes Gelens


Referentienummer: 3414

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Gelens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Gelens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Gelens

Matthijs Fens
1839-1884
Petrus Gelens
1875-1956

Johannes Gelens
1912-????

1935

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen


    1. Geboorteregister Zevenbergen 1912 akte nr 66

    2. Huwelijksregister Zevenbergen 1935 akte nr 35

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 april 1912 lag tussen 6,0 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 2,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
      • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
      • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
      • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
      • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
    • De temperatuur op 19 juli 1935 lag tussen 9,3 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 5,9 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 7,0 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
      • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
      • 7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
      • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
      • 25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.
      • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gelens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gelens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gelens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gelens (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Afens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.J. Kegels, "Stamboom Afens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-afens/I3414.php : benaderd 3 maart 2026), "Johannes Gelens (1912-)".