Stamboom Afens » Christoffel Farla (1881-1962)

Persoonlijke gegevens Christoffel Farla 


Gezin van Christoffel Farla

Hij is getrouwd met Anna Norbart.

Zij zijn getrouwd op 19 januari 1922 te Breda,Noord-Brabant,Nederland, hij was toen 40 jaar oud.Bron 2


Bruid was weduwe van Jan Dudink

Notities over Christoffel Farla


Referentienummer: 1465

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christoffel Farla?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christoffel Farla

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christoffel Farla

Cornelis Fens
1807-1892
Jacobus Farla
1837-1899
Maria Fens
1841-1908

Christoffel Farla
1881-1962

1922

Anna Norbart
1880-1953


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen


    1. Geboorteregister Zevenbergen 1881 akte nr43

    2. Huwelijksregister 1922 Breda akte nr 10

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:
    • Stamboom Kemper, één auteur heeft bevestigd dat het om dezelfde persoon gaat
    • Stamboom Fens, één auteur heeft bevestigd dat het om dezelfde persoon gaat

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 februari 1881 lag rond de 5,3 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Een studie in rood, het eerste Sherlock Holmes verhaal begint.
      • 4 maart » James Garfield wordt beëdigd als 20e president van de Verenigde Staten
      • 23 juli » De 5-jarige Johannes Huibers, later bisschop van Haarlem, legt de eerste steen van het Centraal Station te Amsterdam.
      • 23 juli » De Internationale Gymnastiekfederatie wordt opgericht in Luik.
      • 20 september » Chester A. Arthur legt de eed af als 21ste President van de Verenigde Staten.
      • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
    • De temperatuur op 19 januari 1922 lag tussen -2,3 °C en 1,5 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Kroning van paus Pius XI in Rome.
      • 25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
      • 14 maart » Oprichting van de Missio sui juris Urga in Mongolië.
      • 3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
      • 9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
      • 14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
    • De temperatuur op 13 februari 1962 lag tussen 0,3 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 6,9 mm neerslag gedurende 4,9 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Een spionnenruil vindt plaats tussen de Russische spion Rudolf Abel en de door de Russen neergehaalde Gary Powers.
      • 18 maart » Frankrijk en Algerije tekenen een overeenkomst die het einde van de Algerijnse Oorlog inluidt.
      • 22 maart » Benoeming van Gerardus de Vet tot bisschop van Breda in Nederland.
      • 30 mei » Begin van het WK voetbal in Chili.
      • 1 juli » Onafhankelijkheid van Rwanda en Burundi.
      • 21 oktober » Oprichting van de Algerijnse voetbalbond.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1868 » Henri Polak, Nederlands vakbondsbestuurder en politicus († 1943)
    • 1878 » Walter Ritz, Zwitsers natuurkundige († 1909)
    • 1885 » Josef Řehoř, Boheems componist en dirigent († 1960)
    • 1887 » Sawielly Tartakower, Pools schaker († 1956)
    • 1891 » Jan Wils, Nederlands architect († 1972)
    • 1892 » Lee Eyerly, Amerikaans attractiebouwer en vliegenier († 1963)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Farla

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Farla.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Farla.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Farla (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Afens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.J. Kegels, "Stamboom Afens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-afens/I1465.php : benaderd 16 januari 2026), "Christoffel Farla (1881-1962)".