Stamboom Abbing » Klaassina Bezema (1902-)

Persoonlijke gegevens Klaassina Bezema 


Gezin van Klaassina Bezema

Zij is getrouwd met Jacob Abbing.

Zij zijn getrouwd op 27 juli 1925 te Groningen, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaassina Bezema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Klaassina Bezema

Klaassina Bezema
1902-????

1925

Jacob Abbing
1898-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.allegroningers.nl/zoeken-op-naam/deeds/0782bfde-2a74-915e-e8cc-d41e04b4775c
  2. https://www.allegroningers.nl/zoeken-op-naam/deeds/2c09d147-4ec2-0327-70c7-6bd0b2a683cc

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 mei 1902 lag tussen 0,3 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (67%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 27 juli 1925 lag tussen 9,2 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 6,4 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
    • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
    • 18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
    • 10 augustus » Stormramp van 1925, een noodweer met zeer zware windstoten en meerdere tornado's richt veel schade aan. Vooral Borculo wordt zwaar getroffen.
    • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
    • 15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bezema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bezema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bezema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bezema (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Abbing is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Emile Abbing, "Stamboom Abbing", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-abbing/I494.php : benaderd 1 januari 2026), "Klaassina Bezema (1902-)".