Stamboom Abbing » Jacoba Theodora Jansen (1892-1971)

Persoonlijke gegevens Jacoba Theodora Jansen 


Gezin van Jacoba Theodora Jansen

Zij is getrouwd met Johannes Hendrikus van der Meer.

Zij zijn getrouwd op 5 juni 1918 te Alkemade, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Theodora Jansen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Theodora Jansen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Theodora Jansen

Jacoba Theodora Jansen
1892-1971

1918

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rijn/I59558.php
    2. https://www.erfgoedleiden.nl/collecties/personen/zoek-op-personen/deeds/95a2d10a-e6e9-82a2-1497-ed2ed5962248

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 juni 1892 lag rond de 12,5 °C. Er was 0.9 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
      • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
      • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
      • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
      • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
      • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
    • De temperatuur op 5 juni 1918 lag tussen 2,5 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 14,6 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
      • 9 augustus » Duke Kahanamoku scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.01,4. Het oude record (1.01,6) stond sinds 20 juli 1912 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
      • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
      • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
      • 13 november » Geallieerde troepen bezetten Constantinopel de hoofdstad van het Ottomaanse Rijk.
      • 1 december » IJsland wordt onafhankelijk van Denemarken
    • De temperatuur op 25 juni 1971 lag tussen 10,5 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (39%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Officiële opening van evenementenhal Rotterdam Ahoy door prins Claus.
      • 15 februari » Decimal Day: Groot-Brittannië schakelt over op het decimale muntstelsel.
      • 6 april » Platenmaatschappij Rolling Stones Records gaat van start.
      • 29 april » De eerste tv-uitzending van Op losse groeven, gepresenteerd door Chiel Montagne.
      • 1 oktober » De opening van het Disney-park Magic Kingdom. Het eerste attractiepark van het Walt Disney World Resort.
      • 1 december » Rebellen van de Rode Khmer voeren hun aanvallen op Cambodjaanse regeringstroepen op, en verdrijven deze uit Kompong Thmar en Ba Ray, 10 kilometer ten noordoosten van de hoofdstad Phnom Penh.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Jansen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jansen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jansen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jansen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Abbing is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Emile Abbing, "Stamboom Abbing", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-abbing/I172.php : benaderd 21 februari 2026), "Jacoba Theodora Jansen (1892-1971)".