Stamboom Abbenes/Peijpers » Johanna Juliana Abbenes (1919-2005)

Persoonlijke gegevens Johanna Juliana Abbenes 


Gezin van Johanna Juliana Abbenes

Zij is getrouwd met Pieter Sijbrand Nicolaas Oost.

Zij zijn getrouwd op 10 februari 1940 te Den Helder (NH), zij was toen 20 jaar oud.Bron 2

Getuige: Jan Smit,grootvader bruid + Jan Oost,oom

Het echtpaar is gescheiden 8 februari 1977 te Den Helder (NH).Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Juliana Abbenes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Juliana Abbenes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Juliana Abbenes

Dirk Abbenes
1853-1935
Johanna Prins
1859-1925
Hugo Kristel
1863-1910
Karel Abbenes
1888-1969

Johanna Juliana Abbenes
1919-2005

1940

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johanna Juliana Abbenes



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Archief :FamilySearch.
      Akteplaats:Soerabaia (IND)...............Reg. Datum :03-12-1919
      Soort Akte:Uittreksel Geboorte reg.......Foto Nummer:703_1.jpg, akte 457
    2. Archief :NH Archief te Haarlem.........Aktenummer :24
      Akteplaats:Den Helder (NH)...............Reg. Datum :10-02-1940
      Soort Akte:Huwelijksakte.................Foto Nummer:029_4.jpg, akte 24
    3. Archief :NH Archief te Haarlem.........Aktenummer :24
      Akteplaats:Den Helder (NH)...............Reg. Datum :10-02-1940
      Soort Akte:Huwelijksakte.................Foto Nummer:029_4.jpg, akte 24

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 december 1919 lag tussen 1,5 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 14,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
      • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
      • 1 augustus » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub De Treffers uit Groesbeek.
      • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
      • 20 oktober » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Ceahlăul Piatra Neamț.
      • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
    • De temperatuur op 10 februari 1940 lag tussen -10,1 °C en -5,1 °C en was gemiddeld -8,1 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 13 mei » Laatste kabinetsvergadering in Nederland voor het vertrek van de regering naar Engeland, in het Fort aan den Hoek van Holland.
      • 17 juni » De RMS Lancastria werd getorpedeerd waarbij minimaal 4.000 vluchtelingen en RAF soldaten om het leven komen die geëvacueerd zijn na de Slag om Duinkerke.
      • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.
      • 28 oktober » Ohi Day: Griekenland zegt nee tegen Mussolini, de asmogendheden en alles waar zij voor staan.
      • 31 oktober » Göring erkent zijn nederlaag, einde van de Slag om Engeland luchtoorlog.
      • 13 november » Première van Walt Disneys film Fantasia.
    • De temperatuur op 9 februari 2005 lag tussen -1,7 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (22%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 21 februari » Wikipedia ondervindt een stroomstoring en is voor dataherstel één dag offline.
      • 16 augustus » Frère Roger, theoloog en oprichter van de Taizégemeenschap wordt neergestoken.
      • 17 september » Voor de 25 keer wordt Cuba wereldkampioen honkbal. Nederland eindigt als vierde, de hoogste eindklassering tot dan van een Europees land.
      • 13 november » Zaligverklaring van de Franse kluizenaar Charles de Foucauld (1858-1916) en de Italiaanse religieuzen Maria Pia Mastena (1881-1951) en Maria Crocifissa Curcio (1877-1957).
      • 25 november » De Noord-Ierse voetballegende George Best overlijdt in een Londense kliniek op 59-jarige leeftijd.
      • 24 december » Opening van Plopsa Indoor Hasselt in Hasselt. Het is het tweede Plopsa-park.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1916 » Joop Portengen, Nederlands liedschrijver († 1981)
    • 1918 » Viking Björk, Zweeds hartchirurg († 2009)
    • 1920 » Ludwig Zuiverloon, Surinaams minister († 1983)
    • 1921 » Hans G. Kresse, Nederlands striptekenaar († 1992)
    • 1921 » Tesourinha, Braziliaans voetballer († 1979)
    • 1922 » Linda Estrella, Filipijns actrice († 2012)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Abbenes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Abbenes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Abbenes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Abbenes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Peijpers, "Stamboom Abbenes/Peijpers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-abbenes/I703.php : benaderd 26 februari 2026), "Johanna Juliana Abbenes (1919-2005)".