Stamboom Abbenes/Peijpers » Elisabeth Jeannette Zijlma (1905-)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Jeannette Zijlma 


Gezin van Elisabeth Jeannette Zijlma

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Jeannette Zijlma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Jeannette Zijlma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Jeannette Zijlma

Willem Zijlma
1823-1908
Pieter Zijlma
1855-1934

Elisabeth Jeannette Zijlma
1905-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Archief :StadsArchief Den Haag.........Aktenummer :250
      Akteplaats:'s Gravenhage (ZH)............Reg. Datum :14-01-1905
      Soort Akte:Geboorteakte .................Foto Nummer:2974.jpg, akte 250

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 januari 1905 lag tussen -2,2 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
      • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
      • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
      • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
      • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
      • 16 oktober » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Chiasso.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Zijlma

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zijlma.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zijlma.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zijlma (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Peijpers, "Stamboom Abbenes/Peijpers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-abbenes/I2974.php : benaderd 11 januari 2026), "Elisabeth Jeannette Zijlma (1905-)".