Stamboom Abbenes/Peijpers » Wilhelmina Johanna Reinira Peijpers (1881-1959)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Johanna Reinira Peijpers 


Gezin van Wilhelmina Johanna Reinira Peijpers

(1) Zij is getrouwd met Lambertus Petrus Plenckers.

Zij zijn getrouwd op 26 juni 1918 te Amsterdam (NH), zij was toen 37 jaar oud.Bron 3

Getuige: Charles Guillaume de Vre + Johannes Hendricus de Vre

(2) Zij is getrouwd met Franciscus Serlijn.

Zij zijn getrouwd op 19 oktober 1932 te Amsterdam (NH), zij was toen 51 jaar oud.Bron 4

Getuige: Franciscus Holt + Frederik Willem Holt

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Johanna Reinira Peijpers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Johanna Reinira Peijpers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Johanna Reinira Peijpers


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Archief :Stadsarchief Amsterdam Aktenummer :234
      Akteplaats:Nieuwer-Amstel (NH) Reg. Datum :23-04-1881
      Soort Akte:Geboorteakte Foto Nummer:2138.jpg, akte 234
    2. Archief :Stadsarchief Amsterdam Aktenummer :538
      Akteplaats:Amsterdam (N-H) Reg. Datum :18-02-1959
      Soort Akte:Overlijdensakte Foto Nummer:2138.jpg, akte 538
    3. Archief :NH Archief te Haarlem.........Aktenummer :502
      Akteplaats:Amsterdam (NH)................Reg. Datum :26-06-1918
      Soort Akte:Huwelijksakte.................Foto Nummer:915_4.jpg, akte 502
    4. Archief :NH Archief te Haarlem.........Aktenummer :593
      Akteplaats:Amsterdam (NH)................Reg. Datum :19-10-1932
      Soort Akte:Huwelijksakte.................Foto Nummer:916_4.jpg, akte 593

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 april 1881 lag rond de 4,5 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 1 juni » Eerste Nederlandse openbare telefoonnetwerk wordt in gebruik genomen.
      • 30 juni » Opening van het Széchenyibad in het Hongaarse hoofdstad Boedapest.
      • 2 juli » President James Garfield van de VS wordt neergeschoten door Charles J. Guiteau. Hij overlijdt uiteindelijk op 19 september 1881 aan bloedvergiftiging.
      • 23 juli » De Internationale Gymnastiekfederatie wordt opgericht in Luik.
      • 20 september » Chester A. Arthur legt de eed af als 21ste President van de Verenigde Staten.
      • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
    • De temperatuur op 19 oktober 1932 lag tussen 5,6 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
      • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
      • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
      • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
      • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
      • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
    • De temperatuur op 17 februari 1959 lag tussen 1,6 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
      • 2 januari » De Russen lanceren het 360 kilo wegende ruimteschip Loena 1, het eerste door mensenhanden gemaakte voorwerp, dat na de maan gepasseerd te zijn, een kunstplaneetje wordt van de zon. Dit wordt mogelijk doordat het ruimteschip een grotere snelheid krijgt dan 11,2 kilometer per seconde, de snelheid die nodig is om aan de aantrekkingskracht van de Aarde te ontsnappen (de zg. ontsnappingssnelheid).
      • 29 mei » Onder de bietenakker van boer Boon in Slochteren boort de NAM aardgas aan.
      • 17 juli » Mary Leakey vindt de oudst bekende, menselijke schedel in Tanzania.
      • 31 juli » Oprichting van de terroristische organisatie 'Euskadi Ta Askatasuna', beter bekend als ETA of Baskische Afscheidingsbeweging
      • 20 augustus » De SS Rotterdam wordt door de Holland Amerika Lijn in gebruik genomen.
      • 2 december » Première van de documentaire La Muraille de Chine, geregisseerd door Carlo Lizzani, de eerste film waarbij geuren worden gebruikt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Peijpers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Peijpers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Peijpers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Peijpers (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Peijpers, "Stamboom Abbenes/Peijpers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-abbenes/I2138.php : benaderd 17 februari 2026), "Wilhelmina Johanna Reinira Peijpers (1881-1959)".