Stamboom Abbenes/Peijpers » Jacobus Martinus Heijkoop (1895-1960)

Persoonlijke gegevens Jacobus Martinus Heijkoop 


Gezin van Jacobus Martinus Heijkoop

Hij is getrouwd met Geertje van de Kuilen.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1924 te Zeist (UT), hij was toen 28 jaar oud.Bron 3

Getuige: Dirk Johannes Heijkoop,broer + Steven Poshhouwer,zwager

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Martinus Heijkoop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Martinus Heijkoop

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Martinus Heijkoop

Jacobus Martinus Heijkoop
1895-1960

1924

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jacobus Martinus Heijkoop



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Archief :Stadsarchief Zaandam Aktenummer :442
      Akteplaats:Zaandam Reg. Datum :31-10-1895
      Soort Akte:Geboorteakte Foto Nummer:1161.jpg, akte 442
    2. Archief :NH Archief te Haarlem Aktenummer :200
      Akteplaats:Zaandam Reg. Datum :16-05-1960
      Soort Akte:Overlijdensakte Foto Nummer:1161.jpg, akte 200
    3. Archief :Het Utrechts Archief..........Aktenummer :29
      Akteplaats:Zeist (UT)....................Reg. Datum :08-05-1924
      Soort Akte:Huwelijksakte.................Foto Nummer:481_4.jpg, akte 29

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 oktober 1895 lag rond de 2,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
      • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
      • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
      • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
      • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
      • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
    • De temperatuur op 8 mei 1924 lag tussen 4,0 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 3,5 mm neerslag. Er was 9,1 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 9 mei » Oprichting van de Rotterdamse Scheidsrechters Vereniging.
      • 25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
      • 30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
      • 28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
      • 12 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalbond, de Federación Colombiana de Fútbol.
      • 2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
    • De temperatuur op 14 mei 1960 lag tussen 10,6 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 16 mei » Demonstratie van de eerste laser door Theodore Maiman.
      • 11 augustus » Tsjaad wordt op een vreedzame manier onafhankelijk van Frankrijk.
      • 21 september » Oprichting van de Ivoriaanse voetbalbond.
      • 1 oktober » Nigeria wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 16 december » Een DC-8 van United Airlines en een Super-Constellation van TWA komen met elkaar in botsing boven New York waarbij 134 mensen omkomen.
      • 20 december » De Duitse justitie arresteert Richard Baer, ex-commandant van Auschwitz.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heijkoop

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heijkoop.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heijkoop.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heijkoop (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Peijpers, "Stamboom Abbenes/Peijpers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-abbenes/I1161.php : benaderd 5 maart 2026), "Jacobus Martinus Heijkoop (1895-1960)".