Stamboom Abas » Rebekka Abas Citroen (1887-????)

Persoonlijke gegevens Rebekka Abas Citroen 


Gezin van Rebekka Abas Citroen

Zij is getrouwd met Lodewijk Philip van Gelderen.

Zij zijn getrouwd op 27 maart 1913 te Amsterdam, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):



Tijdbalk Rebekka Abas Citroen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rebekka Abas


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 mei 1887 lag rond de 13,7 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
      • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
      • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
      • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
      • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
      • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
    • De temperatuur op 27 maart 1913 lag tussen 4,7 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 2,4 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd als 28e president van de Verenigde Staten
      • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
      • 24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
      • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
      • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
      • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Abas

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Abas.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Abas.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Abas (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Abas is opgesteld door W. Abas (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Abas, "Stamboom Abas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-abas/I259.php : benaderd 11 januari 2026), "Rebekka Abas Citroen (1887-????)".