Stamboom Abas » Frederik Hendrik Leeuwrik Ringers (1906-1988)

Persoonlijke gegevens Frederik Hendrik Leeuwrik Ringers 


Gezin van Frederik Hendrik Leeuwrik Ringers

Hij is getrouwd met Catriena Hoogendam.

Zij zijn getrouwd


Tijdbalk Frederik Hendrik Leeuwrik Ringers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederik Hendrik Leeuwrik

Antje Ringers
1870-1950

Frederik Hendrik Leeuwrik
1906-1988



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 maart 1906 lag tussen -2,5 °C en 3,4 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
      • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
      • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
      • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
      • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
      • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
    • De temperatuur op 7 augustus 1988 lag tussen 11,9 °C en 25,7 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (59%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
      • 13 februari » De Olympische Winterspelen 1988 in Calgary, Canada worden geopend.
      • 14 maart » Stephen Curry, Amerikaans basketballer
      • 23 maart » Het Nederlands voetbalelftal begint de aanloop naar het EK voetbal 1988 in Londen met een 2-2 gelijkspel in de oefeninterland tegen Engeland.
      • 9 juni » In Bratislava verbetert atleet Achmed de Kom zijn eigen Nederlands record op de 100 meter (10,33 seconden) met een tijd van 10,25 seconden.
      • 25 juli » De Servische leiding beperkt de autonomie van de provincies Vojvodina en Kosovo.
      • 17 november » Vanaf half drie 's middags is Nederland verbonden met NSFnet, een voorloper van het huidige internet, als tweede land ter wereld. De goede contacten van Piet Beertema hebben hierbij een essentiële rol gespeeld.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Leeuwrik

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leeuwrik.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leeuwrik.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leeuwrik (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Abas is opgesteld door W. Abas (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Abas, "Stamboom Abas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-abas/I1768.php : benaderd 26 februari 2026), "Frederik Hendrik Leeuwrik Ringers (1906-1988)".