Stamboom Abas » Clara van West Vuijsje (1920-1943)

Persoonlijke gegevens Clara van West Vuijsje 


Gezin van Clara van West Vuijsje

Zij is getrouwd met Jacob Zwaaf.

Zij zijn getrouwd.


Tijdbalk Clara van West Vuijsje

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Clara van West

Rebecca Doof
1857-1922

Clara van West
1920-1943


Jacob Zwaaf
1920-1943


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 september 1920 lag tussen 10,6 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 1,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
      • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
      • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
      • 29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
      • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
      • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
    • De temperatuur op 3 september 1943 lag tussen 7,6 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 5,0 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Britse troepen veroveren Tripoli op de asmogendheden.
      • 24 maart » Vrijwel alle Nederlandse artsen maken het woordje 'arts' op hun naamborden onleesbaar om geen lid te hoeven worden van de door de Duitsers ingestelde 'Artsenkamer'.
      • 21 april » Oprichting van de Franse voetbalclub FC Nantes.
      • 9 juli » Amerikaanse, Canadese en Britse troepen voeren een invasie uit op het Italiaanse eiland Sicilië.
      • 7 oktober » Japan executeert 100 Amerikaanse gevangenen op Wake.
      • 10 november » Onthoofding van de rooms-katholieke priesters Johannes Prassek (32), Eduard Müller (32) en Hermann Lange (31), en de Evangelisch-Lutherse pastor Karl Friedrich Stellbrink (49) in een gevangenis in Hamburg. Ze worden de Martelaren van Lübeck genoemd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1944 » František Drdla (75), Tsjechisch violist en componist
    • 1946 » Paul Lincke (79), Duits componist en theaterkapelmeester
    • 1948 » Edvard Beneš (64), Tsjecho-Slowaaks president
    • 1962 » E.E. Cummings (67), Amerikaans dichter en schrijver
    • 1973 » Rufino Santos (65), Filipijns kardinaal en aartsbisschop van Manilla
    • 1974 » Harry Partch (73), Amerikaans componist, musicoloog en muziekinstrumentenbouwer

    Over de familienaam Van West

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van West.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van West.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van West (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Abas is opgesteld door W. Abas (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Abas, "Stamboom Abas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-abas/I1688.php : benaderd 15 januari 2026), "Clara van West Vuijsje (1920-1943)".