Stambomen Quist » Geertje Elizabeth Quist (1886-????)

Persoonlijke gegevens Geertje Elizabeth Quist 


Gezin van Geertje Elizabeth Quist

Zij is getrouwd met Cornelis Marinus Dorst.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1911 te Stavenisse gem. Tholen, Zeeland, Nederland NED, zij was toen 24 jaar oud.

Akte 1911-8.

Kind(eren):

  1. Adriaan Izaak Dorst  1916-2005
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Elizabeth Quist?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje Elizabeth Quist

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Elizabeth Quist

Andries Bolier
± 1840-????
Elizabeth Potappel
± 1840-????
Adriaan Quist
1865-1951
Maatje Bolier
1867-1939

Geertje Elizabeth Quist
1886-????

1911

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 augustus 1886 lag rond de 17,6 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
      • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
      • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
      • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
      • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
      • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
    • De temperatuur op 18 mei 1911 lag tussen 10,3 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
      • 31 mei » De Titanic wordt te water gelaten.
      • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
      • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
      • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
      • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Elizabeth Quist


    De publicatie Stambomen Quist is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M. Quist, "Stambomen Quist", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stambomen-quist/I5010.php : benaderd 29 december 2025), "Geertje Elizabeth Quist (1886-????)".