Stambomen Quist » Margaret Ann Baumgartner (1906-1949)

Persoonlijke gegevens Margaret Ann Baumgartner 


Gezin van Margaret Ann Baumgartner

Zij is getrouwd met Simon Quist.

Zij zijn getrouwd op 12 juli 1948 te Grand Rapids Kent (MI), Verenigde Staten, zij was toen 42 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaret Ann Baumgartner?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaret Ann Baumgartner

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaret Ann Baumgartner

Joseph Baumgartner
± 1880-????

Margaret Ann Baumgartner
1906-1949

1948

Simon Quist
1891-1972


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 maart 1906 lag tussen 7,5 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
    • 22 september » Oprichting Wassenaarse hockeyclub HGC.
    • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
  • De temperatuur op 12 juli 1948 lag tussen 10,6 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 7,3 mm neerslag gedurende 5,3 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Duitse sportclub 1. FC Köln na een fusie van Kölner BC 01 en SpVgg Sülz 07.
    • 14 maart » Bernd Stange, Oost-Duits voetballer en voetbalcoach
    • 31 maart » Het Amerikaanse congres keurt het Marshallplan goed.
    • 16 mei » Chaim Weizmann wordt gekozen tot de eerste president van Israël.
    • 9 september » Oprichting van de Democratische Volksrepubliek Korea.
    • 19 december » Begin van de tweede Nederlandse politionele actie in Indonesië.
  • De temperatuur op 26 februari 1949 lag tussen 4,4 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 5 mei » Tien Europese landen stellen de Raad van Europa in, de eerste stap op weg naar een verenigd Europa.
    • 26 juni » Belgische vrouwen stemmen voor de eerste maal bij de parlementsverkiezingen.
    • 2 juli » Pete Felleman presenteert de eerste hitparade op de Nederlandse radio.
    • 14 juli » Rusland doorbreekt het Amerikaanse monopolie op kernwapens met een atoomexplosie in Siberië.
    • 22 september » De Sovjet-Unie brengt zijn eerste atoombom tot ontploffing.
    • 15 december » West-Duitsland wordt deelnemer van het Marshallplan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ann Baumgartner


De publicatie Stambomen Quist is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.M. Quist, "Stambomen Quist", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stambomen-quist/I13094.php : benaderd 1 januari 2026), "Margaret Ann Baumgartner (1906-1949)".