Stambomen Quist » Rachel Cornelisse Quist (1626-1651)

Persoonlijke gegevens Rachel Cornelisse Quist 


Gezin van Rachel Cornelisse Quist

Zij is getrouwd met Cornelis Anthonisse Moerland.

Zij zijn op 18 juli 1644 te Stavenisse gem. Tholen, Zeeland, Nederland NED in ondertrouw gegaan.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 7 september 1644 te Stavenisse gem. Tholen, Zeeland, Nederland NED, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Crijntje Moerland  1650-????


Notities over Rachel Cornelisse Quist

RACHEL QUIST gedoopt 3 januari 1626 te Scherpenisse.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rachel Cornelisse Quist?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rachel Cornelisse Quist

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rachel Cornelisse Quist

Leunken N.N.
± 1559-????

Rachel Cornelisse Quist
1626-1651

1644

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Frederik Hendrik (Huis van Oranje) was van 1625 tot 1647 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1644: Bron: Wikipedia
      • 11 juni » Evangelista Torricelli geeft de eerste beschrijving van een barometer.
      • 15 september » Kardinaal Giambattista Pamphili wordt gekozen tot Paus Innocentius X.
      • 20 september » Shunzhi, Keizer van China, verplaatst de hoofdstad van Shenyang naar Peking.
      • 4 oktober » Kroning van Paus Innocentius X in Rome.
      • 27 oktober » Tweede Slag bij Newbury in de Engelse Burgeroorlog
      • 4 december » Het vredescongres in Münster begint.
    • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1651: Bron: Wikipedia
      • 1 januari » Karel II wordt in Scone gekroond tot koning van Schotland.
      • 3 september » Slag bij Worcester - Definitieve overwinning van Cromwell op de koningsgezinden in de Engelse burgeroorlog. Karel II van Engeland ontsnapt en vlucht naar Frankrijk.
      • 29 oktober » Christiaan Huygens schrijft als eerste in de geschiedenis natuurkundige formules op. Deze gaven de correcte theorie voor impuls- en energiebehoud bij botsingen, een verbetering van de botsingswetten van Descartes.
      • 18 november » Johan Lodewijk van Nassau-Ottweiler neemt het regentschap voor zijn broers Gustaaf Adolf van Nassau-Saarbrücken en Walraad van Nassau-Usingen over van hun overleden moeder Anna Amalia van Baden-Durlach.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Cornelisse Quist


    De publicatie Stambomen Quist is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M. Quist, "Stambomen Quist", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stambomen-quist/I1067.php : benaderd 28 december 2025), "Rachel Cornelisse Quist (1626-1651)".