Stambomen Dirks, Van Eijndhoven, Van Oers en Van Lith » Johannes Hendrikus van Eijndhoven (1920-1920)

Persoonlijke gegevens Johannes Hendrikus van Eijndhoven 


Gezin van Johannes Hendrikus van Eijndhoven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Hendrikus van Eijndhoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Hendrikus van Eijndhoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Hendrikus van Eijndhoven

Johannes Hendrikus van Eijndhoven
1920-1920


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johannes Hendrikus van Eijndhoven



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 september 1920 lag tussen 11,0 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 5,0 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
      • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
      • 20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
      • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
      • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
      • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Eijndhoven


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans van Weeghel, "Stambomen Dirks, Van Eijndhoven, Van Oers en Van Lith", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stambomen-dirks-van-eijndhoven/I285.php : benaderd 12 februari 2026), "Johannes Hendrikus van Eijndhoven (1920-1920)".