Stam de Hullu / Dehullu in Frans-West-Zeeuws-Vlaanderen of uitgeweken » Maria Ella Mantha (1901-1979)

Persoonlijke gegevens Maria Ella Mantha 

  • Alternatieve naam: Maria Ella Dehullu
  • Zij is geboren op 25 december 1901 in Sturbridge, Ma.
  • Zij is overleden op 20 december 1979 in Vernon, Ct, zij was toen 77 jaar oud.
    overleden in Rockville Memorial Nursing Home, begraven St Edwards Cemeter
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 november 2010.

Gezin van Maria Ella Mantha

Zij is getrouwd met Julien Paul 'Julian' Dehullu.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1920 te Fiskdale, Ma, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Rita May Dehullu  1926-1998
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Ella Mantha?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Ella Mantha

Maria Ella Mantha
1901-1979

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 december 1901 lag tussen 3,9 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (35%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
    • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
    • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
    • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
  • De temperatuur op 16 februari 1920 lag tussen 3,5 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
    • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
  • De temperatuur op 20 december 1979 lag tussen -1,1 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Het Iraanse regime van de prowesterse sjah Mohammed Reza Pahlavi komt definitief ten val na maanden van onrust.
    • 14 februari » Het noorden van Nederland raakt ondergesneeuwd bij noodweer en storm.
    • 9 maart » Oprichting van de Chileense voetbalclub Regional Atacama.
    • 14 maart » Nicolas Anelka, Frans voetballer
    • 22 juli » De Franse wielrenner Bernard Hinault wint voor de tweede keer de Ronde van Frankrijk.
    • 13 september » Venda wordt door Zuid-Afrika onafhankelijk verklaard.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mantha

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mantha.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mantha.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mantha (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Seppen De Hullu, "Stam de Hullu / Dehullu in Frans-West-Zeeuws-Vlaanderen of uitgeweken", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stam-de-hullu/I682.php : benaderd 20 februari 2026), "Maria Ella Mantha (1901-1979)".