Stamboom Van Asseldonk - Erp/Gemert/Veghel » Maria Egidia van Asseldonk (1882-1970)

Persoonlijke gegevens Maria Egidia van Asseldonk 


Gezin van Maria Egidia van Asseldonk

Zij is getrouwd met Franciscus Josephus Jenniskens.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1917 te Erp, zij was toen 35 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Egidia van Asseldonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Egidia van Asseldonk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Egidia van Asseldonk

Maria Egidia van Asseldonk
1882-1970

1917

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 februari 1882 lag rond de 4,3 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
      • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
      • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
      • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
      • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
    • De temperatuur op 8 mei 1917 lag tussen 2,2 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 3,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 5 februari » De Mexicaanse grondwet treedt in werking.
      • 22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
      • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
      • 1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
      • 8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
      • 22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
    • De temperatuur op 13 april 1970 lag tussen 3,1 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 4,5 uur zonneschijn (33%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 7 januari » Oprichting van de Zuid-Afrikaanse voetbalclub Kaizer Chiefs.
      • 25 april » Benoeming van Paul Schruers tot hulpbisschop van Hasselt.
      • 6 mei » Feyenoord legt als eerste Nederlandse voetbalclub beslag op de Europa Cup I. In het San Siro-stadion in Milaan wint de Rotterdamse club in de finale met 2-1 van Celtic door doelpunten van verdediger Rinus Israël en de Zweedse aanvaller Ove Kindvall.
      • 17 november » Douglas Engelbart verkrijgt octrooi op de muis.
      • 3 december » Na een gijzeling van 60 dagen door het Front de Libération du Québec, wordt het Britse handelscommissielid James Cross vrijgelaten.
      • 4 december » Bezoeken van Paus Paulus VI aan Hongkong en Ceylon.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Asseldonk


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kees J.C.P.A. Goverde, "Stamboom Van Asseldonk - Erp/Gemert/Veghel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/sstamboom-van-asseldonk/I637.php : benaderd 19 januari 2026), "Maria Egidia van Asseldonk (1882-1970)".