De temperatuur op 23 juli 1908 lag tussen 6,6 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 12,7 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
Dag van overlijden 22 februari 1985
De temperatuur op 22 februari 1985 lag tussen 0.7 °C en 2,9 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 0.1 mm neerslag gedurende 0.9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
12 februari » Minister Elco Brinkman weigert de P.C. Hooft-prijs uit te reiken aan Hugo Brandt Corstius.
21 februari » Dertiende Elfstedentocht, gewonnen door Evert van Benthem in een tijd van 6.47.44. Lenie van der Hoorn wint bij de vrouwen.
23 augustus » Atleet Rob Druppers verbetert in Berlijn zijn eigen drie maanden oude Nederlands record op de 1500 meter (3.36,38) met een tijd van 3.35,07.
30 augustus » De later met een Gouden Kalf bekroonde film Flesh & Blood van de Nederlandse regisseur Paul Verhoeven gaat in première.
1 september » Joop Zoetemelk (38) wordt in Italië wereldkampioen wielrennen.
14 september » De eerste aflevering van de tekenfilmreeks "De avonturen van de Gummi Beren".
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Holly Shaw-Hollis, "Snyder family tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/snyder-family-tree/P4014.php : benaderd 14 mei 2025), "Genevieve Maude Gangbin (1908-1985)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.