Smith/Lit Family Tree » Paulus Cornelisse Cappeteyn (1662-1703)

Persoonlijke gegevens Paulus Cornelisse Cappeteyn 

Bron 1

Gezin van Paulus Cornelisse Cappeteyn

Hij is getrouwd met Teuntje Ariens Schoonder.

Zij zijn getrouwd op 18 januari 1686 te Berkenwoude,Zuid Holland,Netherlands, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Cornelia Capteijn  1686-????
  2. Neeltje Cappeteyn  1691-????
  3. Niesje Paul Kaptein  1692-1768
  4. Marrigje Cappeteyn  1699-1745

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Paulus Cornelisse Cappeteyn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Paulus Cornelisse Cappeteyn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Paulus Cornelisse Cappeteyn


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Paulus Cornelisse Cappeteyn



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. OneWorldTree, Ancestry.com / Ancestry.co.uk

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
      • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
      • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.

    Over de familienaam Cappeteyn


    De publicatie Smith/Lit Family Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    David Smith, "Smith/Lit Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/smith-lit-family-tree/P745.php : benaderd 5 augustus 2025), "Paulus Cornelisse Cappeteyn (1662-1703)".