Stamboom Familie Smit » Simon Beers (1890-1957)

Persoonlijke gegevens Simon Beers 

Bron 1

Gezin van Simon Beers

Hij is getrouwd met Hendrikje Blaauw.

Zij zijn getrouwd op 16 maart 1911 te Ransdorp, Nederland, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Beers  1911-1989

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Simon Beers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Simon Beers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Simon Beers

Pieter Beers
1822-1893
Maartje Vis
1832-1878
Jan Beers
1856-1934
Jan Beers

Simon Beers
1890-1957

Simon Beers

1911
Jan Beers
1911-1989

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Simon Beers



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Springers - Marken Web Site, Pieter Springer, 23 mei 2015
      Toegevoegd via een Instant Discovery™

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Springers - Marken Web Site

      Familiestamboom: 154000741-1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 februari 1890 lag rond de 1,7 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 11 januari » De Britse regering stelt Portugal voor een ultimatum wat betreft de Portugese aanwezigheid in Afrika.
      • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
      • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
      • 14 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Salettijnen (Missionarissen van Onze Lieve Vrouw van La Salette) door Paus Leo XIII.
      • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
      • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
    • De temperatuur op 16 maart 1911 lag tussen -4,0 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
      • 16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
      • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
      • 26 oktober » De arts Sun Yat-sen wordt uitgeroepen tot president van de Chinese republiek.
    • De temperatuur op 3 oktober 1957 lag tussen 7,6 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Het speelgoedbedrijf Wham-O produceert de eerste frisbee.
      • 17 maart » Bij een vliegramp op Cebu komt de president van de Filipijnen, Ramon Magsaysay om het leven.
      • 15 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Coquimbo Unido.
      • 31 augustus » De Federatie van Malaya wordt een onafhankelijk schiereiland.
      • 4 oktober » Lancering Spoetnik I; begin van de space race.
      • 31 oktober » Stroomuitval in Minnesota, waardoor een van de patiënten van Dr. Lillihei sterft en zijn vriend Earl Bakken gestimuleerd wordt de pacemaker uit te vinden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Beers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Familie Smit is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Smit, "Stamboom Familie Smit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/smit-stamboom/I500652.php : benaderd 30 december 2025), "Simon Beers (1890-1957)".