De temperatuur op 4 april 1922 lag tussen -0,2 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
14 maart » Oprichting van de Missio sui juris Urga in Mongolië.
7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
4 november » De Britse archeoloog Howard Carter ontdekt het graf van de Egyptische farao Toetanchamon.
24 november » Mussolini krijgt van het Italiaanse parlement voor één jaar dictatoriale bevoegdheden.
22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.
Dag van overlijden 19 september 1999
De temperatuur op 19 september 1999 lag tussen 12,0 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (24%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
6 januari » Het Amerikaans Congres opent een impeachmentproces tegen president Bill Clinton.
26 mei » Manchester United wint de Champions League. In de finale in Barcelona zegeviert de Engelse voetbalclub met 2-1 ten koste van het Duitse Bayern München.
4 augustus » Het Mexicaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Confederations Cup door Brazilië in de finale met 4-3 te verslaan.
4 oktober » Het debuutalbum Showbiz van de Britse rockband Muse komt uit.
27 oktober » Schietpartij in het Armeense parlement waarbij premier Vazgen Sargsyan en parlementspresident Karen Demirchyan werden vermoord.
12 december » De Maltese tanker Erika vergaat voor de kust van Bretagne. Doordat het schip doormidden breekt komen duizenden liters stookolie in zee terecht en veroorzaken zo een milieuramp.
Dag van begraven 23 september 1999
De temperatuur op 23 september 1999 lag tussen 15,6 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 6,1 uur zonneschijn (50%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
10 januari » Ter gelegenheid van de zeventigjarige verjaardag van de eerste publicatie van het eerste Kuifjeverhaal, geeft de firma Casterman een herdruk uit van Tintin au pays des Soviets (Kuifje in het land van de Sovjets).
7 februari » Abdoellah II wordt koning van Jordanië.
16 juni » De Amerikaanse atleet Maurice Greene verbetert het bijna 3 jaar oude record op de 100 m sprint met 0,05 sec en brengt het op 9,79 sec.
19 juni » Huwelijk van prins Edward van Groot-Brittannië en Sophie Rhys-Jones. Koningin Elisabeth II verleent hun de titel graaf en gravin van Wessex.
23 juli » Mohammed VI wordt koning van Marokko nadat zijn vader, koning Hassan II, diezelfde dag op 70-jarige leeftijd is overleden.
31 december » Boris Jeltsin neemt ontslag als president van Rusland. Vladimir Poetin wordt interim-president.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Alle Elbers, "Sluzigers (e.a.)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/sluzigers/I139130.php : benaderd 25 december 2025), "Liebbe Nicolai (1922-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.