De temperatuur op 31 mei 1929 lag tussen 5,2 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
Dag van overlijden 17 augustus 1999
De temperatuur op 17 augustus 1999 lag tussen 10,4 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
10 januari » Ter gelegenheid van de zeventigjarige verjaardag van de eerste publicatie van het eerste Kuifjeverhaal, geeft de firma Casterman een herdruk uit van Tintin au pays des Soviets (Kuifje in het land van de Sovjets).
15 februari » In Nairobi wordt PKK-leider Abdullah Öcalan gearresteerd.
17 maart » In Epcot wordt de attractie Test Track geopend.
23 maart » Zwemmer Grant Hackett uit Australië scherpt in Brisbane het wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.46,67. De mondiale toptijd stond sinds 1989 met 1.46,69 op naam van Giorgio Lamberti.
5 december » In het Franse Nice verslaat Australië Frankrijk met 2-3 in de finale van de Davis Cup.
6 december » 20.000 scholieren demonstreren voor verlichting van de tweede fase in Den Haag. Rellen en vernieling tot gevolg.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Alle Elbers, "Sluzigers (e.a.)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/sluzigers/I138325.php : benaderd 8 februari 2026), "Wolbert Schraa (1929-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.