Sluzigers (e.a.) » Celia Kok (± 1675-1740)

Persoonlijke gegevens Celia Kok 

  • Zij is geboren rond 1675 in Zwolle.
  • Zij is overleden op 19 januari 1740.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 januari 2024.

Gezin van Celia Kok

Zij is getrouwd met Arend Dulman.

Toestemming voor het huwelijk is 24 april 1701 verkregen te Zwartsluis.Bron 2

16-04-1701 ondertrouw Amsterdam
bruidegom woont in Zwartsluis, bruid in Amsterdam

Kind(eren):

  1. Jan Arends Dulman  1705-< 1708
  2. Henrijka Arends Dulman  1706-< 1711
  3. Jan Arends Dulman  1708-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Celia Kok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Celia Kok

Celia Kok
± 1675-1740


Arend Dulman
± 1677-1751


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. HCO 0080-504 '50-ste penning'/109
  2. tb rec. 224

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 januari 1740 lag rond de 0,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
    • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
    • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
    • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kok

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kok.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kok.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kok (onder)zoekt.

De publicatie Sluzigers (e.a.) is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Alle Elbers, "Sluzigers (e.a.)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/sluzigers/I12806.php : benaderd 24 december 2025), "Celia Kok (± 1675-1740)".