Stamboom Sloot » Jan Alberts (1649-1730)

Persoonlijke gegevens Jan Alberts 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1649 in Gieten, Drenthe, Nederland.
  • Fysieke beschrijving: in het jaar 1714 Jan Alberts was momber over de kinderen van Willem Tonnis, zijn neef, en woonde te Gieten. Hij leende in 1714 aan de inmiddels weduwe geworden Jantien Ottens wederom gelds. Samen met zijn neef Berent Tonnis deed hij op 19 augustus 1701 opgave van de erfenis van hun overleden oom Hendrick Willems van Bonnerveen, die kinderloos was gestorven. De erfenis bedroeg 1300 gulden, waarover 32 gulden en 10 stuiver belasting moest worden betaald., Gieten.
  • Hij is overleden op 12 februari 1730 in Gieten, Drenthe, Nederland, hij was toen 81 jaar oud.
  • Hij is begraven op 12 februari 1739 in Gieten, Drenthe, Nederland.
  • Een kind van Albert Jans en Aaltje Willems

Gezin van Jan Alberts

Hij heeft/had een relatie met Luichje Meijers.


Kind(eren):

  1. Geert Janssen Sloots  ± 1690-1729 
  2. Hindrik Jans  ± 1700-????
  3. Hendrik Jansen  1711-1785
  4. Janntijn Jans  1679-????
  5. Wemeltijn Jans  1678-????
  6. Willem Jans  1689-????
  7. Jan Jans  1686-????
  8. Albert Jans  1683-????


Notities over Jan Alberts

 

Directe voorouder (10 generaties) stamgrootouder van https://nl.wikipedia.org/wiki/Proband">proband Petra Wulffers

 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Alberts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Alberts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Alberts

Jan Jurriens
1610-????
Albert Jans
1640-1706

Jan Alberts
1649-1730


Hindrik Jans
± 1700-????
Janntijn Jans
1679-????
Willem Jans
1689-????
Jan Jans
1686-????
Albert Jans
1683-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Wulffers Web Site, Petra Wulffers, Jan Albers/Alberts
      Toegevoegd via een Smart Match

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Wulffers Web Site

      Familiestamboom: 185170752-1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 februari 1730 lag rond de 0,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: helder. Bron: KNMI
    • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1730: Bron: Wikipedia
      • 4 februari » De opera Artaserse van de Italiaanse componist Leonardo Vinci gaat in première in Rome.
      • 12 juli » Kardinaal Lorenzo Corsini wordt gekozen tot paus Clemens XII.
      • 16 juli » Kroning van paus Clemens XII in Rome.
    • De temperatuur op 12 februari 1739 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het westen. Typering van het weer: geheel betrokken storm(achtig). Bron: KNMI
    • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1739: Bron: Wikipedia
      • 1 januari » Bouveteiland wordt ontdekt door de Franse ontdekkingsreiziger Jean-Baptiste Charles Bouvet de Lozier.
      • 20 maart » Nadir Sjah maakt tijdens zijn militaire campagne tegen het Mogolrijk in India de Pauwentroon buit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Alberts

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Alberts.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Alberts.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Alberts (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Sloot is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Michel Sloot, "Stamboom Sloot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/sloot-stamboom/I501129.php : benaderd 10 januari 2026), "Jan Alberts (1649-1730)".