De temperatuur op 30 juli 1928 lag tussen 10,3 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 5,3 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
18 november » Mickey Mouse speelt in de eerste tekenfilm met synchroon geluid, Steamboat Willie van Walt Disney.
Trouwdag 9 juni 1957
De temperatuur op 9 juni 1957 lag tussen 9,9 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 0.2 mm neerslag. Er was 8,4 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
3 januari » Het eerste elektronische horloge, de Hamilton Electric, komt op de markt.
17 maart » Bij een vliegramp op Cebu komt de president van de Filipijnen, Ramon Magsaysay om het leven.
17 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Flota Świnoujście.
16 juli » Bij Biak, Nieuw-Guinea verongelukt KLM-vlucht 844, de Neutron, kort na het opstijgen. 58 van de 68 mensen aan boord komen om.
7 september » Laatste Jip en Janneke-verhaal verschijnt in Het Parool.
31 oktober » Stroomuitval in Minnesota, waardoor een van de patiënten van Dr. Lillihei sterft en zijn vriend Earl Bakken gestimuleerd wordt de pacemaker uit te vinden.
Dag van overlijden 7 juli 2010
De temperatuur op 7 juli 2010 lag tussen 8,0 °C en 25,7 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (61%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
12 februari » De Olympische Winterspelen in Vancouver worden geopend.
20 maart » De Spaanse wielrenner Óscar Freire wint voor de derde keer Milaan-San Remo.
12 mei » Afriqiyah Airways-vlucht 771 stort neer in de Libische hoofdstad Tripoli. Het toestel afkomstig uit Zuid-Afrika had 104 mensen aan boord. 103 mensen komen om. Eén Nederlandse jongen van 9 jaar overleeft de crash.
4 augustus » De jonge Nederlandse zeilster Laura Dekker begint aan haar solo-zeiltocht rond de wereld.
7 september » Nederland verliest zijn 21e militair sinds het begin van de missie in de Afghaanse provincie Uruzgan. Sergeant-majoor Mark Leijsen van de Pantsergenie laat het leven nabij Tarin Kowt door een geïmproviseerd explosief.
26 oktober » De vulkaan Merapi op het Indonesische eiland Java barst uit. De vulkaan ligt zo'n 25 kilometer ten noorden van de stad Jogjakarta.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Sheldon Sickler, "Sickler Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/sickler-family-tree/P11697.php : benaderd 3 mei 2025), "Rosalee Sickler (1928-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.