Sherren Family Tree » Ann "Annie" E. (Ann "Annie" E.) MacLeod (1863-1940)

Persoonlijke gegevens Ann "Annie" E. (Ann "Annie" E.) MacLeod 

  • Roepnaam Ann "Annie" E..
  • Zij is geboren in het jaar 1863 in Dundee, Prince Edward Island, CANADA.
  • Zij is overleden op 16 december 1940, zij was toen 77 jaar oud.

Gezin van Ann "Annie" E. (Ann "Annie" E.) MacLeod

Zij is getrouwd met Roderick Angus MacLean.

Zij zijn getrouwd rond 1865.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ann "Annie" E. (Ann "Annie" E.) MacLeod?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Ann "Annie" E. MacLeod

Ann "Annie" E. MacLeod
1863-1940

± 1865

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 december 1940 lag tussen -4,7 °C en -0,5 °C en was gemiddeld -2,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 15 april » De Geallieerden beginnen hun aanval op de Noorse stad Narvik.
    • 10 mei » Tweede Wereldoorlog: Nazi-Duitsland valt België, Nederland en Luxemburg binnen.
    • 10 mei » Tweede Wereldoorlog: Winston Churchill wordt premier van het Verenigd Koninkrijk.
    • 29 mei » Seyss-Inquart aanvaardt het ambt van rijkscommissaris in Nederland.
    • 22 juni » Frankrijk wordt gedwongen een wapenstilstand met nazi-Duitsland te tekenen.
    • 5 november » In de Verenigde Staten wordt Franklin Delano Roosevelt voor de derde keer verkozen tot President van de Verenigde Staten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam MacLeod

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam MacLeod.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over MacLeod.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam MacLeod (onder)zoekt.

De publicatie Sherren Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Derk Sherren, "Sherren Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/sherren-family-tree/I212282613187.php : benaderd 4 mei 2025), "Ann "Annie" E. (Ann "Annie" E.) MacLeod (1863-1940)".