Sherren Family Tree » Charles Henry Boelkens (1870-1959)

Persoonlijke gegevens Charles Henry Boelkens 

Bron 1

Gezin van Charles Henry Boelkens

Hij is getrouwd met Henderika Alberts "Rica" Flikkema.

Zij zijn getrouwd op 30 juli 1891 te Muskegon, Muskegon Co., Michigan, Verenigde Staten, hij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Nellie Boelkens  1892-1992
  2. Albert Boelkens  1899-1965 
  3. Harvey Boelkens  1901-1912
  4. Irene Boelkens  1906-1939

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Charles Henry Boelkens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Charles Henry Boelkens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Charles Henry Boelkens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Michigan, County Marriage Records, 1822-1940, Ancestry.com / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juli 1891 lag rond de 14,9 °C. Er was 7 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
    • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
    • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.

Over de familienaam Boelkens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boelkens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boelkens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boelkens (onder)zoekt.

De publicatie Sherren Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Derk Sherren, "Sherren Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/sherren-family-tree/I212136629235.php : benaderd 4 mei 2025), "Charles Henry Boelkens (1870-1959)".