Sherren Family Tree » George Eldon Chambers (1880-1964)

Persoonlijke gegevens George Eldon Chambers 

Bronnen 1, 2

Gezin van George Eldon Chambers

(1) Hij is getrouwd met Winifred Margaret Mayo.

Zij zijn getrouwd op 26 juli 1904 te Swanage, Dorset, England, hij was toen 24 jaar oud.Bronnen 2, 3


Kind(eren):



(2) Hij heeft/had een relatie met George Eldon Chambers.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot George Eldon Chambers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van George Eldon Chambers

George Eldon Chambers
1880-1964

(1) 1904
(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. British Columbia, Canada, Death Index, 1872-1990, Ancestry.com / Ancestry.com
  2. Dorset, England, Marriages and Banns, 1813-1921, Ancestry.com, Dorset History Centre; Dorset Parish Registers; Reference: PE/SW: RE / Ancestry.com
  3. Blandford/Branes-Austin Family Tree, Varlow Family Tree. (Owner: evarlow357) / Ancestry.ca

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 juli 1904 lag tussen 13,0 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
    • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
    • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
    • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
  • De temperatuur op 27 november 1964 lag tussen 3,7 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 27 mei » Radio Sutch begint met uitzenden vanaf een fort in de Theemsmonding.
    • 6 juni » The Beatles geven het tweede van twee concerten in het Noord-Hollandse Blokker.
    • 12 juni » Nelson Mandela wordt tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld.
    • 16 augustus » Bisschopswijding van de Nederlander Paul Verschuren, bisschop-coadjutor van Helsinki (Finland).
    • 14 september » Paus Paulus VI opent in Rome de derde zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
    • 24 oktober » Noord-Rhodesië wordt onafhankelijk van Engeland (Zuid-Rhodesië blijft een kolonie).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Chambers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Chambers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Chambers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Chambers (onder)zoekt.

De publicatie Sherren Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Derk Sherren, "Sherren Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/sherren-family-tree/I210123782236.php : benaderd 9 mei 2025), "George Eldon Chambers (1880-1964)".