Sherren Family Tree » David Stewart Holm (± 1925-2000)

Persoonlijke gegevens David Stewart Holm 

Bronnen 1, 2

Gezin van David Stewart Holm

Hij is getrouwd met Doris Isabel Sherren.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1937 te Herbert, Saskatchewan, Canada.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden na 1950 te Prince Edward Island, Canada.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot David Stewart Holm?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk David Stewart Holm

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van David Stewart Holm

David Stewart Holm
± 1925-2000

1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Saskatchewan, Canada, Residents Index (SRI), 1800-2012, Ancestry.com / Ancestry.com
  2. Web: Corpus Christi, Texas, Obituary Index, 1940-2010, Ancestry.com / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 januari 2000 lag tussen -4 °C en 4,3 °C en was gemiddeld -0.8 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (72%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Zwemmer Ian Thorpe scherpt in Sydney zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 1.42,54.
    • 4 februari » Het best verkochte personal computerspel, The Sims, verschijnt op de markt.
    • 17 februari » Het besturingssysteem Windows 2000 van Microsoft verschijnt.
    • 10 mei » Benoeming van de Nederlander Johannes te Maarssen tot bisschop van Kundiawa in Papoea-Nieuw-Guinea.
    • 13 mei » Vuurwerkramp in Enschede, 23 doden en ongeveer 950 gewonden.
    • 4 juni » In het Wagener-stadion in Amstelveen wint de Nederlandse mannenhockeyploeg voor de vijfde keer de Champions Trophy.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Holm

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Holm.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Holm.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Holm (onder)zoekt.

De publicatie Sherren Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Derk Sherren, "Sherren Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/sherren-family-tree/I210123782099.php : benaderd 11 mei 2025), "David Stewart Holm (± 1925-2000)".