Sherren Family Tree » Caroline Frances Stewart (1812-1850)

Persoonlijke gegevens Caroline Frances Stewart 

  • Zij is geboren op 17 oktober 1812 in Norfolk Co., Virginia, United States.

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (14) toen kind (Virginia "Jennie" Catherine Willey) werd geboren (20 februari 1827).

    1795-1818 there were 15 stars on the American flag
  • (STEWART) in het jaar 1812: Stewart Coat of Arms.
  • Zij is overleden in het jaar 1850 in Norfolk Co., Virginia, United States, zij was toen 37 jaar oud.
  • Een kind van Alexander Stewart en Lauretta Wallace

Gezin van Caroline Frances Stewart

Zij is getrouwd met William Willey.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1836, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Margaret Willey  1837-????
  2. William E. Willey  1839-????
  3. Laura V. Willey  1840-????
  4. Sophia Willey  1844-????
  5. John Mercer Willey  1846-1939

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Caroline Frances Stewart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Caroline Frances Stewart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Caroline Frances Stewart

Caroline Frances Stewart
1812-1850

1836
Sophia Willey
1844-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 oktober 1812 lag rond de 9,0 °C. Er was 92 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuiden. Typering van het weer: half bewolkt regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1812: Bron: Wikipedia
    • 11 mei » Brits premier Spencer Perceval wordt neergeschoten in de hal van het Britse Lagerhuis door de failliete handelaar John Bellingham.
    • 28 mei » Rusland en Turkije sluiten in Boekarest vrede.
    • 24 juni » Napoleon Bonaparte valt Rusland binnen op weg naar Moskou. Een half jaar later is hij weer terug.
    • 22 juli » Britse troepen onder leiding van de Hertog van Wellington verslaan de Fransen bij Salamanca in Spanje.
    • 16 augustus » Voor het eerst wordt de berg Finsteraarhorn in Zwitserland beklommen.
    • 1 oktober » Oprichting Avans Hogeschool.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stewart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stewart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stewart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stewart (onder)zoekt.

De publicatie Sherren Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Derk Sherren, "Sherren Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/sherren-family-tree/I210123775208.php : benaderd 8 mei 2025), "Caroline Frances Stewart (1812-1850)".