Senzig Family Tree » Jean LORSON

Persoonlijke gegevens Jean LORSON 


    Gezin van Jean LORSON

    Hij is getrouwd met Anna Catharina Senzig.

    Zij zijn getrouwd op 17 februari 1789 te Folking.


    Kind(eren):

    1. Anna Maria LORSON  1791-1856

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jean LORSON?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Jean LORSON

    Jean LORSON
    ????-

    1789

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 februari 1789 lag rond de 4,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: regen winderig. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
      • 4 februari » George Washington wordt unaniem tot eerste President van de Verenigde Staten gekozen.
      • 28 april » Muiterij op de Bounty onder leiding van Fletcher Christian tegen kapitein William Bligh
      • 3 juni » De sloep met de getrouwen van Bligh (Bounty) koerst door de nauwe doorgang tussen het Prince of Wales-eiland en het vasteland van Australië.
      • 14 juli » Het begin van de Franse Revolutie, tijdens het bewind van Lodewijk XVI. Parijzenaars bestormen de Bastille in Parijs en bevrijden zeven politieke gevangenen. Frankrijk wordt, tijdelijk, een republiek.
      • 28 augustus » Ontdekking van het Saturnusmaantje Enceladus door William Herschel.
      • 3 oktober » George Washington roept 26 november 1789 de eerste Thanksgiving Day in het bestaan van de Verenigde Staten uit.

    Over de familienaam LORSON

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LORSON.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LORSON.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LORSON (onder)zoekt.

    De publicatie Senzig Family Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Robert Senzig, "Senzig Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/senzig-family-tree/I6746.php : benaderd 6 mei 2025), "Jean LORSON".